زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۰۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات و انتقادات از وبسايت
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ صبح
ارسال: #1
نظرات و انتقادات از وبسايت
سلام دوستان عزيز
بلاخره بعد از چند مدت با كمك شما
و همكاري دوست وهمكار عزيزم آقاي پوردريايي كار وبسايتم تموم شد و گذاشتم مي تونيد ببينيد ميخوام اگر نظر يا پيشنهادي براي بهتر شدنش داريد يا اگر اشكالي در اون وجود داره به من بگيد و راهنمايييم كنيد چكار كنم تا بهتر بشه
اينم آدرس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسپاس
امضاء سپيده استوار
زندگي چيزي نيست كه لب تاقچه عادت از ياد من و تو برود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۵۸ صبح
ارسال: #11
RE: نظرات و انتقادات از وبسايت
تبریک میگم
سایت بسیار زیبا و شیکی شده
البته چند تا ایراد هست که باید برطرف بشه ( امنیتی و بهینه سازی)
سرعت بالا اومدن سایت هم بسیار خوبه که فکر میکنم از سرورهای پارس جوم استفاده میکنید !!!
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، farjadp ، شاهین سمیع عادل ، امیررضا مرتضوی
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۱۴ صبح
ارسال: #12
سلام قالب که قشنگ و سنگین بود . دست شما درد نکنه .
این کدوم قالبه ؟ منظورم اسمشه.
در ضمن شاید نیاز باشه بگم . زیر منو های S5 accordion (البته فک کنم این باشه) با Chrome 14مثل اینکه مشکل داره تا میریم روش 200 کیلومتر بیرون تر سمت چپ مانیتور نشون داده میشه.
کار خوبی شده ، دست شما و آقای پوردریائی درد نکنه. Ok
موفق باشید.
 سپاس شده توسط farjadp
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #13
دوست عزیز همونطور که در پست دوم گفتم این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت هستش و فکر کنم تجاری باشه...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سید منصور فیروزه ، شاهین سمیع عادل
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱-۶-۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #14
من با گوگل کروم هم سایت رو چک کردم و درست نمایش داده شد !
هم فایر فاکس و هم اینترنت اکسپلورر 6 سایت خوب بود !
حالا فقط تنظیمات و پیشنهاداتی که دوستان میدهند میتونید بررسی کنید !
البته ممکن است در برخی سیستم ها با مرورگری مانند کروم مشکل داشته باشه که اون رو هم باید توسط چند تن دیگر از دوستان تست کرد !
بهینه سازی قالب هایی که با مرورگری مانند اینترنت اکسپلورر شش مشکل دارند کار زمان بری است و این قالب با این مرورگر مشکلی نداشت !
بد نیست دوستان سرعت لود سایت رو نیز تست کنند !
به نظر من خیلی عالی بود !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، farjadp
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #15
من با 5 تا مرورگرم تست کردم نتایجش این بود:
1-opera10.00 beta: سرعت خوب-منو های بالا مشکل داشت(البته این مرورگر کلا با این جور منو ها مشکل داره!)
2-opera11.51:بهترین سرعت و نمایش!
3-internet explorer 8:متوسط
4:google chrome 4:سرعت خوب،نمایش کاملا درست.
5:mozila fire fox 6:عالی!

کلا سایت خوبی شده.
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، سپيده استوار ، شاهین سمیع عادل ، farjadp
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #16
مرسي از اينكه توجه كرديد تمام مشكلاتشو بررسي ميكنم و درستش ميكنم بازم اگه نظري براي بهتر شدنش داريد راهنماييم كنيد
با تشكر
خوب من همه پست ها رو خوندم و چك كردم فقط اگه ميشه از همين جا منو راهنمايي كنيد
1 اينكه چطوري براي صفحه اول سايتم ميتونم اين متن رو بزارم كه موقع بازشدن بياد بالا( .................خوش آمديد)
2. براي اقدامات امنيتي و بهينه سازي سايت بايد چكار كنم
تشكر
1 اينكه چطوري براي صفحه اول سايتم ميتونم اين متن رو بزارم كه موقع بازشدن بياد بالا( .................خوش آمديد)
تشكر
امضاء سپيده استوار
زندگي چيزي نيست كه لب تاقچه عادت از ياد من و تو برود
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #17
با سلام خدمت همه

قبل از هرچيزي راه اندازي وبسايت پارس جوم و هاستينگ پارس جوم هاست رو به جناب گنجي ، جناب سميع عادل و جناب عمراني تبريك ميگم
و بعد بايد بگم تو طراحي اين سايت من دخالتي نداشتم و فقط گهگاهي راهنمايي ميكردم و فقط خريد هاستينگ كه از پارس جوم هاست هست كار من بوده و اين رو هم ذكر كنم كه قبلا از يكي از همكارهاي خودمون كه نميخام اسمشون رو ببرم هاست گرفته بوديم كه هفته سه بار داون بود ؛ الحمدالله از پارس جوم شديدا ً تا الان راضي هستم و اميدوارم مشكلي پيش نياد ...

به نظر من هم سايت خوبي شده و ماژولهايي مثل ساعت هم از زيبايي سايت كم كرده هم باعث ميشه ديرتر سايت لاود بشه ؛ چون اين ماژول بايد به سرور خارجي وصل بشه و ساعت جهاني رو دريافت كنه ، درمورد سئو هم كه دوستان گفتند بيشتر قسمتهاي سايت كار نشده ، صفحه فرانت پيج هم انشالله اسم سايت رو قرار ميدند .
درمورد قالب هم همونطور كه يكي از دوستان فرمودند از قالب جوملارت استفاده شده ، و فارسي سازي شده ش هم توسط سايت جوملارت فارسي هست ، و اگر هم مشكلاتي توي بعضي از مرورگرها مشاهده ميشه بخاطر اين هست كه نسخه قديمي قالبه و همونطور كه ميدونيد سايتهايي مثل جوملارت به محض مشاهده باگ سريعا ً قالبها رو بروزرساني ميكنند كه اين قالب متاسفانه شامل بروزرساني نميشه ...
به هرحال تبريك ميگم
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط سپيده استوار ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، farjadp
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #18
تبریک به شما کاربر گرامی
قالب ساده و خوبی میباشد.اسکرول پایین صفحه را هم من مشاهده نکردم.
در مورد منوها نیز حرف دوست عزیزم جناب مرتضی پورمحمد را تایید میکنم.
البته سایت بسیار زیبایی است به شما تبریک میگویم.

به امید موفقیت هرچه بیشتر شما
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، farjadp
۳۱-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #19
(۳۱-۶-۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ عصر)سپيده استوار نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسي از اينكه توجه كرديد تمام مشكلاتشو بررسي ميكنم و درستش ميكنم بازم اگه نظري براي بهتر شدنش داريد راهنماييم كنيد
با تشكر
تشكر
تشكر
نمی دونم دقیقا منظورتون چیه.
اگه منظورتون عنوان سایت در بالا ی سایت و در مرورگر می باشد ،شما برید تو منو ها ،منوی اصلی را پیشفرض قرار بدهید ،بعد به گزینه های منو بروید و یکی را به عنوان پیشفرض قرار بدهید سپس بر روی گزینه ای که به عنوان پیشفرض قرار دادید بروید و در آنجا در بخش پارامتر های سیستم عنوان صفحه را ویرایش کنید و اگر دوست دارید در وسط صفحه ی اصلی سایت هم عنوان دیده بشود نمایش عنوان صفحه رو بلی قرار بدهید.
یکی دیگر از کارهایی که برای بهینه سازی سایت می توانید انجام بدهید استفاده از پلاگین های سئو و..... است.
امضاء احسان افشاری
طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت
savvydesign.ir

S a v vy D e s i g n . i r
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان