زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دربازشدن سایت با ارور مواجه می شوم
۲۸-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ صبح
ارسال: #1
دربازشدن سایت با ارور مواجه می شوم
سلام من داشتم سایتم داشت مثل آدم کارمی کرد یک بارصبح سایتم رو بازکردم و خوب بازشد اما بعدازظهر که به سایتم رفتم با این ارور مواجه شدم:
Infinite loop detected in JError
حتی مدیریت سایتم هم بازنمی شد می خواستم بدونم چه طورمیشه این مشکل رو برطرف کرد؟مشکل ازکجاست؟
اینم آدرس سایته:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۶-۱۳۹۰, ۰۲:۱۲ صبح
ارسال: #2
RE: دربازشدن سایت با ارور مواجه می شوم
دوست گرامی شما از جه جوملا ی استفاده میکنید
اگه جوملا 1.7 هست یه نگاه به لینک بنداز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل ، امیررضا مرتضوی ، Reza Ganji
۲۸-۶-۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ صبح
ارسال: #3
دوست عزیز نسخه جوملا شما 1.7 ؟
جدیدا افزونه ای نصب کردید ؟
مشکل شما به احتمال قوی از فایل configuration.php می باشد
لطفا بیشتر توضیح دهید
Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، امیررضا مرتضوی ، Reza Ganji
۱۵-۷-۱۳۹۰, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #4
سلام
من در انتقال لوکال به هاست جوملا 1.7 به این مشکل برخوردم.
فکر هم میکنم مشکل از فایل configuration.php و مخصوصا گزینه public $dbprefix باشه.
ببینید من توی لوکال، جداول دیتابیس جوملا رو در هنگام نصب با یه پیشوندی مثلا ak43_ نصب کردم. و بعد برای انتقال به هاست به هاستم ایمپورت کردم. حال جداوم دیتابیس درون هاست با ak43_ شروع میشوند.
همچنین چون هاست من cpanel هست، هنگامی که در قسمت mysql میخوام دیتابیس بسازم، به صورت پیش فرض پیشوند نام هر دیتابیس و یوزر دیتابیس رو ابتدای نام دومین مذاره. مثلا google_joomla من اسم جوملا رو انتخاب کردم ولی google_ به صورت اتوماتیک اضافه میشه. حالا من موندم در کافیگور چی بنویسم. که هر چی تست کردم نشد.

public $host 'localhost';
    public 
$user 'google_masoud';
    public 
$password 'mypass';
    public 
$db 'google_joomla';
    public 
$dbprefix 'ak43_'
امضاء masoudies

۱۵-۷-۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ صبح
ارسال: #5
درست شد
نکات مهم توی فایل configuration.php رو میزنم برای دوستانی که بعدا با این خطا روبه رو شدند

public $dbtype 'mysql';
    public 
$host 'localhost';
    public 
$user 'usercpanel_user';
    public 
$password 'mypass';
    public 
$db 'usercpanel_dbasename';
    public 
$dbprefix 'yourselectedprefix_';
    public 
$ftp_host '127.0.0.1';
    public 
$smtphost 'localhost';
    public 
$log_path '/home/usercpanel/public_html/joomla/logs';
    public 
$tmp_path '/home/usercpanel/public_html/joomla/tmp'

توجه داشته باشید که
منظور از usercpanel همون نام کاربری برای ورود به cpanel هست که معمولا قسمتی از نام دومین هست.
منظور از yourselectedprefix همان پیشوندیست که در هنگام نصب جوملا پیشنهاد داده میشوود و پیشوند نام جداول داخل دیتابیس هست.
امضاء masoudies

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان