زمان کنونی: ۱۲-۹-۱۴۰۰, ۰۵:۰۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوروز باستانی 1400 مبارک
۳۰-۱۲-۱۳۹۹, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #1
Rainbow نوروز باستانی 1400 مبارک
[تصویر:  1426941921_1_b966f31c4b.jpg]

درود بیکران
آغاز سال نو و نوروز باستانی را به همه دوستان بخصوص پارس جومی های عزیز تبریک میگم و ضمن آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان امیدوارم درسال جاری در همه عرصه های زندگی موفق و پیروز باشید.من از همه دوستانی که در چند سال گذشته یار و همراه ما بودند و درحد بضاعت و توان خود به جامعه جوملا کمک کردند تشکر میکنم.

باتشکر
امضاء Reza Ganji
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نصب جوملا نسخه دلخواه بصورت رایگان و پشتیبانی عالی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تماس :
09193106862
فروش آنلاین افزونه های اوریجینال جوملا در انجمن پارس جوم

آر اس فرم حرفه ای | تب ساز نونامبر | کامپوننت لودر | ثبت نام درگروه کاربری دلخواه

!!!شماره همراه جهت پشتیبانی از خدمات و مشاوره خرید و سفارش می باشد لطفا مشکلات رو در انجمن مطرح کنید!!!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، hsmtech
۷-۱-۱۴۰۰, ۰۶:۴۵ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۱-۱۴۰۰ ۰۴:۲۸ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #2
RE: نوروز باستانی 1400 مبارک
سلام من هم به سهم خودم سال 1400 را به همه همکاران و همراهان عزیزم تبریک میگم

و امیدوارم با تلاش و همت و با قدرت هرچه تمام تر به طرف اهداف خودتون در این سال حرکت کنید و هر آنچه که خواستید به دست بیارید

انشاالله پایان این سال را هم با همدیگه جشن بگیریم
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji ، hsmtech
۷-۱-۱۴۰۰, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #3
با درود به همه اعضای گرامی پارس جوم

فرا رسیدن نوروز باستانی و بهار ایرانی را به همه اعضا پارس جوم شادباش عرض می کنم و از ایزد منان در این ایام سخت، شادی و سلامتی برایتان آرزومندم.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی
۲۲-۱-۱۴۰۰, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #4
سلام و خسته نباشید
سال نو شما هم مبارک باشی
ایشالله سالی پر از خیر و برکت داشته باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی