زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با زبان فارسی در جوملا (ریسپانسیو نیست!)
۱۶-۶-۱۳۹۸, ۰۴:۵۸ صبح
ارسال: #1
مشکل با زبان فارسی در جوملا (ریسپانسیو نیست!)
سلام. من با زبان فارسی جوملا مشکل دارم. از موقعی که جوملا ی سایتم را به 3.9.11 ارتقا دادم و همچنین زبان فارسی را هم به همین ورژن، سایتم در موبایل دیده نمیشود. البته در مرورگر کروم موبایل. در فایرفاکس دیده میشود. موقعی که زبان سایت را برروی انگلیسی میگذارم بخوبی در موبایل دیده میشود. اما به محض عوض کردن به فارسی مجددا در موبایل دیده نمیشود. ورژن جوملا و زبان فارسی هر دو یکسان و 3.9.11 هست. البته همین مشکل را با 3.9.8 هم داشتم. آیا کسی میداند مشکل از کجاست؟ خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید. آدرس سایت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء rahmankhan
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۶-۱۳۹۸, ۰۵:۱۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۶-۱۳۹۸ ۰۵:۱۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: مشکل با زبان فارسی در جوملا (ریسپانسیو نیست!)
درود
من درهمه مرورگرها چک کردم مشکلی نبود.در کروم موبایل هم بخوبی نمایش داده میشه.ممکنه فقط خودتون این مشکل را داشته باشید که باید بگید برخی دوستان رو گوشی چک کنند تا مطمئن شوید برای برخی نمایش داده نمیشه.
اگر چک کردید سایز صفحه نمایش گوشی و ورژن اندرویید رو هم ازشون بپرسید ببینید روی چه سایزی نمایش داده نمیشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۷-۶-۱۳۹۸, ۰۶:۳۵ صبح
ارسال: #3
تشکر استاد عزیز. مشکل از کامپوننت jinbound بود. حذفش کردم و حل شد. حالا نمیدونم با چی صفحه فرود درست کنم که ifram نسازه که باز به مشکل قبلی بخورم.
بهرحال خیلی ممنون از اینکه جواب دادید
امضاء rahmankhan
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۸-۶-۱۳۹۸, ۰۴:۴۲ صبح
ارسال: #4
مگر مشگل قبلی شما چی بوده ؟
برای ورود میتونید از ماژول ورود جوملا استفاده کنید.مشکلی نداره
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان