زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد صفحه عدم دسترسی برای لینک مورد نظر
۲۵-۵-۱۳۹۸, ۱۱:۰۶ عصر
ارسال: #1
ایجاد صفحه عدم دسترسی برای لینک مورد نظر
سلام
تو سایتم ی تصویر لینک شده ب صفحه ای هست ک فقط برای کاربارن با دسترسی خاصی قابل نمایشه
وقتی کاربر بدون اون سطح دسترسی روی لینک کلیک میکنه ب صفحه 404 ارجع داده میشه
میخوام برای این لینک ی صفحه دیگه تعریف کنم ک اگه کاربر دسترسی نداشت شرایط ب دست اوردن اون دسترسی براش توضیح داده بشه
راهی برای این کار هست؟ یا مجبورم همون صفحه 404 رو ادیت کنم؟
امضاء hamzeh12hh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۵-۱۳۹۸, ۰۳:۰۸ صبح
ارسال: #2
RE: ایجاد صفحه عدم دسترسی برای لینک مورد نظر
درود
شما میتونید صفحه ارور 404 را ریدایرکت کنید یا اون رو اختصاصی کنید.البته بهتره اختصاصیش کنید.
قبلا در انجمن این راهنمایی ها شده ولی بهترین مطلبی که میتونید بخونید در سایت خود جوملا موجود است.لینک زیر را مشاهده کنید :

قبلا جناب پوردریایی هم برای جوملا 2.5 کامپوننتی منتشر کرده بودند که ممکنه برای جوملا 3 هم منتشر شده باشه که البته بعید میدونم چون من سرچ کردم نبود ولی در تاپیک زیر معرفی شده است :

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hamzeh12hh ، محمدسلیمانی
۲۷-۵-۱۳۹۸, ۰۴:۳۵ صبح
ارسال: #3
این راه حل ها خوبه و ب جای استفاده از کامپوننت معرفی شده شاید همون شخصی شازی صفحه 404 قالب مناسب تر باشه
اما اینا برطرف کننده مشکل من نیست
من نمیخوام لینک مورد نظرم ب صفحه 404 دلخواهم وصل بشه
اینطوری ک همون لینک ک دادین راه حل معمولشو گفته: استفاده از ایتم منو و لینک کردنش ب صفحه مورد نظر!
من ی حالت شرطی مد نظرمه ک مثلا اگه کاربر دسترسی لازم رو داره هدایت بشه ب صفحه مورد نظر و اگه نداشته باشه ب ی صفحه دیگه ک من اون صفحه دوم رو میخوام ی چیزی بجز اون 404 قالبم باشه ک پیغام دلخواه خودم ب کاربر بدم

if ($access = true)
echo page1
else
echo page2
امضاء hamzeh12hh

۲۷-۵-۱۳۹۸, ۰۵:۱۸ صبح
ارسال: #4
درود
خوب شما میتونید در صفحه سفارشی شده پیام دلخواهتون رو نمایش بدید.یعنی یک مطلب دلخواه رو میتونید بنویسید و نمایش بدید.
در غیر اینصورت ارور 404 را توسط اچ تی اکسز ریدایرکت کنید به لینک دلخواهتون.
اگر مورد دیگری مد نظرتون هست بیشتر توضیح دهید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۷-۵-۱۳۹۸, ۰۶:۱۵ صبح
ارسال: #5
شاید من درست متوجه توضیحات شما نمیشم
من از اون توضیحات اینو فهمیدم ک مثلا برای ی لینک باطل شده ی صفحه با توضیحات خاص ایجاد کنم
یعنی شدنیه ک من برای یک لینک دوتا صفحه ایجاد کنم؟
یکیش برای کسانی ک نوع کاربری دلخواه بنده رو دارن و یکیش هم برای کسانی ک این دسترسی رو ندارن؟
اون 404 قالب هم سر جای خودش باقی بمونه..
امضاء hamzeh12hh

۲۷-۵-۱۳۹۸, ۰۶:۳۳ صبح
ارسال: #6
وقتی کسی دسترسی لازم برای مشاهده لینک مورد نظر را نداره ارور 404 میگیره ! درسته ؟ کسی که دسترسی داره بدون گرفتن ارور بصورت پیش فرض اون صفحه رو میبینه و نیاز به کار دیگری نیست.
حالا ما میخواهیم بجای نمایش صفحه ساده ارور 404 یک مطلب دلخواه رو به کاربر نمایش بدیم که در اون توضیح داده شده که به چه دلیل یا دلایلی شما نمیتونید اون لینک را مشاهده کنید.
بنابراین توسط آموزش موجود در لینک معرفی شده ما صفحه ارور 404 را به دلخواه خود سفارشی میکنیم و توضیحات و شرایط عضویت را در یک مطلب مینویسیم و اون رو به کاربر نمایش میدیم.

راه دیگر هم اینه ما توسط کد اچ تی اکسز صفحه ارور را ریدایرکت کنیم به صفحه دلخواه مثلا صفحه خانگی یا لینک یک منو دلخواه.برای نمونه مثلا کد زیر را در فایل ایچ تی اکسز برای ریدایرکت کردن قرار میدیم و هرکسی با خطای 404 مواجه بشه به این صفحه منتقل میشه :

//Custom 404 errors
ErrorDocument 404 http://forums.parsjoom.ir/thread-21557.html

شما برای کاربرانی که دسترسی دارند مشکلی ندارید و فقط باید مشکل کاربرانی که دسترسی ندارند رو حل کنید تا متوجه شوند برای دسترسی باید عضویت ویژه داشته باشند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط hamzeh12hh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان