زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول جوملا اسلايدر زيباي مطالب Xpert Scroller سازگار با جوملا 1.5 به بالا
۹-۳-۱۳۹۰, ۰۳:۵۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۸-۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink ماژول جوملا اسلايدر زيباي مطالب Xpert Scroller سازگار با جوملا 1.5 به بالا
Joomla 2.5 نسخه سازگار با جوملا 2.5 نیز به پیوست اضافه شد
[تصویر:  1297977977_1_2063404b6a.png] [تصویر:  1310436427_1_2c5d1aca42.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1301170540_1_4159983e19.png]
سلام و درود
بروز رساني شده ماژول اسلايدر تصاوير براي جوملا 1.7 جولا 1.6 و جوملا 1.5
اين ماژول كه قبلا در انجمن معرفي شده بود هم اكنون براي جوملا 1.6 نيز بروزرساني شده و همچنين نسخه جوملا 1.5 نيز ارتقا يافته است به ورژن 1.3 كه ورژن قبلي 1.1 مي باشد.توضيحات اين ماژول را در زير ميتوانيد مطالعه كنيد.
اين ماژول هم يكي از بهترين و زيباترين اسلايدر هاي مطالب جوملا ميباشد كه فكر ميكنم از بسياري از افزونه هاي تجاري مشابه خود بهتر و زيباتر باشد!

[تصویر:  1301170628_1_f1cd19e6ba.jpg]

توسط اين ماژول جوملا 1.5 ميتوانيد مطالب سايت خود را به اشكال مختلف به صورت اسلايد نمايش دهيد!!!

برخي از ويژگيها:
بسيار زيبا و كاربرپسند و داراي پنل مديريتي پيشرفته !
پشتيباني از مطالب و محتواي كامپوننت K2 !
پشتيباني از نمايش محصولات ويرتومارت(اين گزينه اخيرا اضافه شده و بيشتر اسلايدرهاي اينگونه تجاري هستند) !
بدون بارگذاري مجدد جي كوئري بدين معنا كه اگر فعال باشد اين ماژول دوباره بارگذاري نخواهد كرد !
نمايش اسلايدر به دو صورت افقي و عمودي !
داراي دو استايل انيميشن زيبا !
نمايش ستوني،بدين معنا كه ميتوانيد مشخص كنيد كه در هر قسمت چند ستون نمايش داده شود ؟
موقعيت چندگانه تصاوير ؟
تغيير سايز تصاوير !
تكرار نمايش اسلايد به انتخاب شما !
تنظيمات نمايش عنوان ،تصوير ، مقدمه مطلب ، مطالب سايت !
تنظيم نمايش تعداد كاراكترهاي مقدمه مطلب !
و بسياري ديگر!!!

نكته حائز اهميت در مورد اين ماژول پشتيباني از نمايش محصولات ويتومارت ميباشد كه در اين نسخه اضافه شده و اگر از اين كامپوننت فروشگاه ساز استفاده ميكنيد اين ماژول را از دست ندهيد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_xpertscroller_j15_v1.3.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 221
اندازه 122.69 کیلوبایت

mod_xpertscroller_j16_v2.2.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 201
اندازه 160.5 کیلوبایت

mod_xpertscroller-Joomla2.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 249
اندازه 443.73 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط سجاد ابراهیمی ، Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل ، پیام عمرانی ، Mojtaba Pordel ، hasan512 ، امیررضا مرتضوی ، سید منصور فیروزه ، صابرمحمدی ، احسان افشاری
۲۴-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ صبح
ارسال: #2
RE: ماژول جوملا اسلايدر زيباي مطالب Xpert Scroller سازگار با جوملا 1.7 و 1.6 و 1.5
برای جوملا 1.7 هم لطفا بزارين
به نظرت شبيه اسلايشو گوگل هست؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #3
RE: ماژول جوملا اسلايدر زيباي مطالب Xpert Scroller سازگار با جوملا 1.7 و 1.6 و 1.5
(۲۴-۶-۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ صبح)علی فاطمی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای جوملا 1.7 هم لطفا بزارين
به نظرت شبيه اسلايشو گوگل هست؟

دوست عزیز شما میتوانید نسخه 1.6 را روی 1.7 نیزنصب نمایید
موفق باشیدRose
امضاء امیررضا مرتضوی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
۲۸-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۲۹ صبح
ارسال: #4
مراجعه به توضيحات اين افزونه: "" بدون بارگذاري مجدد جي كوئري بدين معنا كه اگر فعال باشد اين ماژول دوباره بارگذاري نخواهد كرد !""
سوال من اينه که منظوز از اين جمله اينه که اين ماژول قابليت نصب مجدد رو داره؟ من تست کردم نشد
۲۸-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۶-۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #5
برای استفاده چندباره از یک ماژول نیازی به نصب مجدد نیست و فقط کافیست در مدیریت ماژول ها گزینه جدید رو انتخاب کنید و از لیست نمایش داده شد ماژول دلخواه را انتخاب کنید و یا یکبار تمامی تنظیمات دلخواه را انجام دهید و تیک کنار ماژول را بزنید و بعد در بالا روی دکمه کپی کلیک کنید.
با اینکار نیاز به نصب دوباره نیست و میتونید هرچندتا که خواستید از ماژول ها کپی بگیرید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، امیررضا مرتضوی ، شاهین سمیع عادل ، علی فاطمی
۵-۵-۱۳۹۴, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #6
RE: ماژول جوملا اسلايدر زيباي مطالب Xpert Scroller سازگار با جوملا 1.5 به بالا
سلام من خیلی دنبال این ماژول بودم ولی هرکاری میکنم نمیتونم تنظیمات عکسشو بیایم یعنی نمیدونم چجوری عکس وارد کنم هیچی نمایش نمیده لطفا بگین چجوری عکس تعریف کنم واسش من تازه کارم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان