زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی فروش هاستیگ
۱۱-۷-۱۳۹۷, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #1
راه اندازی فروش هاستیگ
با سلام
من می خواستم روی وب ساتم فروش هاستیگ را راه اندازی کنم. بغیر از استفاده از فروشگاه سازهای معمولی مثل جوم شاپینگ یا ویرچومارت دیدم از whmcs هم می توان استفاده کرد. میشه در این مورد راهنمایی کنید؟ آیا whmcs بصورت کامپوننت هم میشه نصب کرد یا حتما باید از قالبش استفاده کرد؟

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۷-۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۷-۱۳۹۷ ۱۱:۵۹ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: راه اندازی فروش هاستیگ
درود
حتما باید از WHMCS استفاده کنید.البته مدتی میتونید از نسخه نال شده استفاده کنید ولی احتمالا بعدا متوجه میشوند و برای شما گزارش ابیوس از طرف دیتاسنتر ارسال میشه که مجبورید لایسنس خریداری کنید.
هیچ کامپوننت بدردبخوری برای جوملا وجود ندارد یا دستکم من هم ندیدم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۷-۱۳۹۷, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #3
با سلام.
ممنون از پاسختان.
پس نظر شما اینه که از فروشگاه سازهای عادی استفاده نکنم؟
در ضمن WHMCS به صورت کامپوننت نصب میشه؟
۱۵-۷-۱۳۹۷, ۰۵:۵۹ صبح
ارسال: #4
درود
خیر کامپوننت نیست.خودش یک سیستم مدیریت محتوا و هاستینگه !
قیمت لایسنس اونهم 250 دلار مادام العمرش همراه با یک سال آپدیت بود
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۶-۷-۱۳۹۷, ۰۸:۵۸ عصر
ارسال: #5
خوب ما وب سایت داریم می خوام روی همون بخش فروش هاستینگ رو راه اندازی کنم. اون موقع چی کار کنم؟
۱۷-۷-۱۳۹۷, ۰۵:۲۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۷-۱۳۹۷ ۰۵:۳۹ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #6
درود
مانند اکثر هاستینگها صفحه اصلی رو جوملا یا هر سیستم دلخواه نصب میکنید و در یک پوشه یا ساب دامنه سیستم مدیریت هاستینگ را قرار میدهید.
البته اسکریپت های دیگری برای هاستینگ هست ولی بهترینش دبلیو اچ ام سی اس است.

کامپوننت JoomISP برای جوملا را میتوانید تست کنید.این کامپوننت که من قبلا ندیده بودم برای مدیریت هاستیگ است و قیمت پایه آن 30 یورو است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما میتوانید با سرچ در گوگل اسکریپت های رایگان را بیاببد.با سرچ free hosting managed script یا مشابه این جمله.برای نمونه میتوانید اسکریپت TheHostingTool را تست کنید.این اسکریپت رایگان و اپن سورس می باشد.

اسکریپت مدیریت هاستینگ رایگان TheHostingTool

البته این برای نمونه است و به دلیل اینکه زبان و واحد پول و برخی تنظیمات ممکنه با فارسی سازگار نباشه و شما به مشگل بخورید.

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۸-۷-۱۳۹۷, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #7
خیلی ممنون بابت راهنمایی تون
۱۸-۷-۱۳۹۷, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #8
ببخشید دوباره من سوال می کنم. می خواستم بدونم WHMCS تعریف قیمتها و پرداختهاش به ریال تعریف شده دیگه؟ میشه به درگاه های بانکی خودمون وصل کرد؟
۱۹-۷-۱۳۹۷, ۰۵:۴۲ صبح
ارسال: #9
درود
بله همه تنظیمات تقریبا برای فارسی قابل انجامه و در همه سایتهای ایرانی قیمت ها به ریال یا تومان درح شده.اموزش ها این اسکریپت در اینترنت زیاد است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان