زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۲۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد اسکریپت سایت آگهی
۱۸-۵-۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #1
سوال در مورد اسکریپت سایت آگهی
سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم این سایت چطور طراحی شده ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۵-۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ عصر
ارسال: #2
RE: سوال
سلام
سوالات و مشکلات را در قسمت "مباحث و مشکلات عمومی" مطرح بفرمایید و البته با عنوان مناسب.
سایتی ک لینک دادین منم نمیدونم با چ سیستمی طراحی شده و اصلا جوملا هست یا ن ولی برای طراحی سایت آگهی با جوملا میتونید از کامپوننت کلسیفیدز استفاده کنید
این هم نمونه ای ک من دارم با همین افزونه روش کار میکنم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء hamzeh12hh

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۸-۵-۱۳۹۷, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #3
شاید بصورت اختصاص کد نویسی شده چیز خاصی هم نداره پیاده کردنش
امضاء paylash.org
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، hamzeh12hh
۱۹-۵-۱۳۹۷, ۰۴:۵۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۵-۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
درود
این یک اسکریپته که با پی اچ پی نوشته شده و چون زیاد عمومیت نداره من نامی ازش ندیدم اما دیدم برخی استفاده میکنند.برای جوملا همان کلسیفیدز که جناب حمزه هم معرفی کردند بهترینه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hamzeh12hh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان