زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۳۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل با rsform
۶-۴-۱۳۹۷, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #1
مشكل با rsform
سلام خسته نباشيد
ببخشيد من يه فرم با كامپوننت rsform درست كردم مشكل با دكمه ارسال هست توي سايت وقتي فرمم رو پر ميكنم و گزينه ارسال رو ميزنم اولا پيام تشكر ميخام بذارم اما تو قسمت اطلاعات فرم نميتونم پيام تشكر رو تغيير بدم
و مشكل بعديم اينه كه ارسال رو ميزنم هيچي ثبت نميشه
مگه قرار نيست تو قسمت مديريت ارسالها تو خود كامپونتت فرمهاي ارسالي بياد ؟
هيچي نمياد اونجا
ممنون ميشم كمكم كنيد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۴-۱۳۹۷, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #11
RE: مشكل با rsform
بله خيلي ممنون ...فقط يه چيزي اينه الان مشكل ارسال تو اين فرم من حل شده و من ظاهرشو هم يكمي مرتبتر كردم...كاربرا ميتونن استفاده كنن
بازگشت به بالا
۱۶-۴-۱۳۹۷, ۰۵:۱۷ عصر
ارسال: #12
سلام
وب سایت شما در /media/system/js/core.js خطا یا تداخل داره
وقتی ذخیره رو کلیک میکنیم این مشکل پیش میاد و از ادیتور نیست و ممکنه بخاطر اراس فرم که استفاده میکنید یا تداخل دیگه ای با دیگر افزونه ها داشته باشه

چون مشکل دیگه ای ندارید و فقط همین یه مورد هست پیشنهاد میکنم پیام های مورد نظر را مستقیم در دیتابیس وارد کنید

برای این کار وارد phpmyadmin بشید و دیتابیس مورد نظر تیبل rsform_forms و Thankyou پیام تشکر خودتون را وارد کنید.
توجه داشته باشید که برای زیباتر شدن از html استفاده کنید.

[تصویر:  1530944264_499_e2e438bd20.png]
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط azar431
۱۶-۴-۱۳۹۷, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #13
خيلي خيلي ممنونم ....خيلي كمكم بزرگي كرديد .
بازگشت به بالا
۱۶-۴-۱۳۹۷, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #14
خواهش میکنم:)
پست بسته شد.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان