زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۱۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم ارسال مطلب طولانی در سایت
۹-۴-۱۳۹۷, ۰۴:۴۶ صبح
ارسال: #1
عدم ارسال مطلب طولانی در سایت
با سلام
من میخام یک مقاله بدارم تو سایتم حدودا 3000 سظر هست وقتی میزنم دخیر شود ارور میده باید چیکار کنم
آدرس سایتتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصویر ارور پیوست میباشد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء Qasemi1985
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۴-۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: عدم ارسال مطلب طولانی در سایت
سلام
من اومدم مورد شما رو بازسازی کردم، یعنی یه مطلبی درست کردم حدود 3000 و خوردی خط به فارسی، موقعی که ذخیرش کردم توی فایل txt حجمش حدود 6 مگابایت شد.
خب برای کپی کردن توی جوملا چند ثانیه طول کشید تا انجام بشه که بستگی به رم سیستم داره، حالا که مطلب بعد از حدود 20 ثانیه توی ویرایشگر کپی شد. اول با یک خطای اسکریپت روبرو شدم که سریع برطرف شد. ولی موقع ذخیره کردن مطلب با خطای دیگه روبرو شدم.
POST Content-Length of 10337861 bytes exceeds
این قسمتی از پیام نمایش داده شده است، پس مشخص میکنه که جوملا برای ذخیره داده و نمایش مطلب یک حجم معینی رو قبول میکنه.
بهتره شما مطلبتون رو توی سه چهار پست بشکنید. اینطوری برای مطالعه کردنش هم راحت تر میشه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، hamzeh12hh ، Qasemi1985
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان