زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه ثبت نام پیامکی
۴-۳-۱۳۹۷, ۰۳:۲۳ صبح
ارسال: #1
افزونه ثبت نام پیامکی
سلام
بهترین افزونه ثبت نام پیامکی برای جوملا 3 چ افزونه ای هست؟
(ارسال کد فعالسازی از طریق پیامک)
امضاء hamzeh12hh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۳-۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ عصر
ارسال: #2
RE: افزونه ثبت نام پیامکی
معمولا افزونه واحدی برای این کار نیست و هر شرکت خدمات پیام کوتاهی برای خودش ماژولی نوشته و کد کرده که اگه از مازولش استفاده کنی حتما باید پنل پیامک خودشون و استفاده کنی
اگر پنل پیامکی رو میشناسی که API های مورد نیاز رو ارائه میده ماژولش و مینویسم و عمومی منتشر میکنیم
اما من شرکت مناسبی رو پیدا نکردم که درست خدمات بدن برای همین فعلا از خدمات تلگرام استفاده میکنیم
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hamzeh12hh ، Reza Ganji
۵-۳-۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ صبح
ارسال: #3
شرکت پیامک ایرانیان خوبه؟
دیدم جومینا ی ماژول هم براش نوشته
و اینطور ک مشتریهاشون رو لیست کرده بودن پایین سایت فک کنم بد نباشه

البته من نه با این و ن هیچ سیستم دیگه ای در این زمینه تا ب حال کار نکردم
امضاء hamzeh12hh

۱۷-۳-۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ صبح
ارسال: #4
افزونه های این سایت برای استفاده از API خودشونه و افزونه هاشون کد شده
من برای پنل پیامک خودم کامپوننتش و نوشتم و بررسی کردم اکثر سورس های پیامک این افزونه ها رو دارن فقط مشکلشون اینه که بعضی هاشون بروزرسانی نشدن و اینکه کدشده هستند.
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط hamzeh12hh ، Reza Ganji
۱۸-۳-۱۳۹۷, ۰۱:۴۸ صبح
ارسال: #5
کامپوننتی ک شما نوشتید به چ سایتی وصله؟
اوپن هست؟؟ اگه اوپنه لطفا پیوست کنید
ممنون
امضاء hamzeh12hh

۱۱-۴-۱۳۹۷, ۰۵:۰۷ صبح
ارسال: #6
راستش از اینکه عمومی منتشرش کنم معذورم اما اگر برای پنل خاصی نیاز دارید پنلش رو بهم بگید براتون درستش میکنم بهتون میدم

البته این کار هزینه ای نداره اما بخاطر اینکه تقریبا هر فایلی رو منتشر کردم در سایت ها بدون کپی رایت میفروشن و حتی اینکه بهشون اعتراض کردم بد برخورد کردن به این نتیجه رسیدم فایل ها رو کد شده عرضه کنم حتی اگر رایگان بودن
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، hamzeh12hh
۱۱-۴-۱۳۹۷, ۰۸:۰۶ صبح
ارسال: #7
متاسفانه همیشه چنین افرادی هستند
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
۱۱-۴-۱۳۹۷, ۰۸:۲۱ صبح
ارسال: #8
متاسفانه چنین افرادی هستند و همیشه بودن و حق شماست که برای ایجاد چنین افزونه هایی حتی هزینه دریافت کنید و لی با نبود تولیدات بومی یا کدگذاری و ... یباش یباش داره جامعه جوملایی آخرین روز های خودشو می بینه

لطفا پست بالا رو پاک بفرمایید کاشکی قدرت حذف پست برای چند دقیقه وجود داشت
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط hamzeh12hh
۱۱-۴-۱۳۹۷, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #9
سلام
من برای شما احترام زیادی قائل هستم و اگر نظرتون این هست که پستی حذف بشه این کار و انجام میدم.

اما به نظرم دارین سنگر و اشتباه میزنید.
شما باید روی صحبتتون با کسانی باشه که حق کپی رایت و رعایت نمیکنند و هر محصولی رو با کمال وقاحت به نفع خودشون مصادره میکنند
من هم به عنوان یک برنامه نویس مسلط به جوملا دلم میخواد که تیم کاریم فراتر از مجموعه ای که الان تشکیل دادم باشه و کل ایران بیان و برنامه ای که من نوشتم و توسعه بدن یا من برنامه یکی دیگه رو من توسعه بدم اما وقتی محصولاتی رو هرچند بی ارزش رایگان منتشر میکنم چون به هر حال به دنبال منافع معنوی و البته کسب شهرت در یک زمینه خاص هستم و حداقل خواستم اینه که اسمم از پس کارم حذف نشه اما میبینم یه عده مصرف کننده فقط با کپی دسترنج من(من رو از طرف تمام برنامه نویس ها و تولید کنندگان محصولا این چنینی عرض میکنم) و البته حذف نام و اضافه کردن نام خودشون بخاطر اینکه همون وقتی که من گذاشتم برای توسعه جوملا اونها گذاشتن روی رنکینگ سایتشون خوب منم دلم نمیخواد دیگه فعالیت کنم و موجب دلسردی میشه.

این موارد اینقدر زیاد شده که به آموزش ها هم کشیده شده من خودم در حد خودم تلاش کردم به جای حتی ایجاد یک محصول اپن سورس آموزش همون کار و منتشر کنم و دیدم که همون آموزش رو کپی میکنند و اسم کاملا حذف میشه دیگه انگیزه ای نمی مونه برای ادامه این کار و صرف نظر از کار نکردن در این زمینه ها بهترین تصمیم اینکد کردن افزونه هامون هستند.

و آخر اینکه در خصوصی خواستید که اسم کسانی که این کار ها رو کردن به شما بگم (گرچه حس کردم کمی با کنایه بود) اما ترجیح من این بود که اینجا پاسخ بدم
موارد خیلی زیادی بودند اما یک فایل خیلی ساده که رایگان منتشرش کردم و به سرعت در سطح سایت های جوملایی ویروس وار کپی شد بررسی صحت کد ملی توسط ار اس فرم بود که خودتون میتونید با یه جستجوی ساده به نتایج جالبی برسید و خودتون ببنید (خیلی هم به روز هستند وقتی من برای ورژن بالا تر آپدیت میکنم اونها هم آپدیت میشن)البته مواردی هم بوده که فروشگاهی محصولی رو ازم خریده و به لیست محصولاتشون اضافه شده.

ببخشید طولانی شد امیدوارم خستتون نکرده باشم.

فقط دلم میخواد به همه بچه هایی که جوملا کار میکنند یا هر cms یا پلتفرم دیگه ای اینو بگم که مصرف کننده مطلق نباشید در حد خودتون هر چند ساده هر کاری تونستید برای جامعه جوملا یا پلتفرم محبوب خودتون بکنید چون اگر این شکلی پیش بره ضرر کننده نهایی خودتون و کسانی که بعد وارد بازار کار میشن هستند من و امثال من به نقطه رهایی رسیدیم و اگر ابزاری رو بخوایم خلقش میکنیم و اگر به اینجا رسیدم بخاطر کمک قبلی ها و استفاده از ابزارها و تحلیل برنامه های اونها بوده ما هم دلمون میخواد راه و برای بقیه صاف کنیم اما باید این خاسته همه باشه.
با آرزوی موفق برای همه شما.
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط shahryar warez ، Reza Ganji
۱۱-۴-۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #10
درود خدمت شما آقای سلیمانی محترم شما به بنده لطف دارید و منم به شخصه همیشه سعی کردم دوستان قدیمی کار جوملایی رو حداقل در این دو سال اخیر با کمال احترام برخورد کنم چون این دسته افراد آخرین سنگر جوملا کار های ایرانی هستند در جامعه جوملای ایرانی که به کل به زودی از صفحه وب نیز خارج می شود .
منظورم از پست بالا پست

بود که جسارتا دوباره ارسال کنم آخر وقت هم بود کمی خسته بودم.

من در عرایض قبلی خودم نیز خدمت شما عرض کردم که حق با شماست ولی به تجربه شخصی من نمی شه این ملت رو در این بازه زمانی درست کرد . این مورد نیاز آموزش از سنین کودکی داره چون من چندین سال تلاش کردم بگم من در سایت قدیمی خودم اشتباه کردم که وارز کار کردم شما نکنید ولی هنوز بخاطر مشکلاتی که به هیچ عنوان به مباحث مالی ربطی نداره هنوز افراد پیگیری می کنند و بهین منظور همیشه سایت های سطح پایین دارند .

ولی متاسفانه در مورد افزونه نویسی در اول صحبت خدمتتون بگم بنده به هیچ عنوان با کنایه خدمت شما پیغام خصوصی نزدم و چنین جسارتی نکردم احساس می کنم متن نتونست اون پیغام به شما برسونه البته ترجی می دادم خصوصی همان خصوصی بماند . من در دو سال اخیر که تمام سایت های خودمو بستم و درگیر یادگیری از پایه شدم به خیلی از این افراد کپی کار زنگ زده و اون هارو با کلام راضی کردم کپی محصولات کمک می کنه بازار شما کمتر بشه تا اینکه بیشتر بشه .

یک داستان کوچیکی هست که کاشکی در پستی کامل مطرح می شد . اگر به خاطر بیاورید یک زمانی یک فایل آماده سی اس اس در دست کاربران بود که می زاشتن تو آرتیستر و قالب راست چین می شد یعنی تمام وب به دنبال اون بود هیچ کسی به دنبال یادگیری css نبود که خودش بزنه همین کار باعث می شد که قالب های جدید تولید نشه قالب های اختصاصی بلکه همون تعداد قالب های محدود همیشه بودند.

یک مدتی دیگه سر افزونه های کد شده بانکی وقت جوملایی ها گرفته شد . خیلی ها به این فکر می کردن اگر کد هاشون باز باشه دیگران به راحتی می تونند یاد بگیرند و بیاند روی دست اونا همین موضوع باعث شد رقابت کم بشه و خیلی ها برند روی وردپرس چون اونجا افزونه های رایگان بود .

منظور من به عنوان یک کوچیکتر و یک تازه وارد به این جامعه جوملایی اینکه اگر بخواهیم همیشه به این فکر بکنیم که چطور آموزش هامون یا محصولاتمون کپی می شه و ... دیگه جایی برای تولید محصول نمی مونه . و همین باعث می شه کاربران به سمت محصولات دیگر سیستم ها می رند و همین باعث می شه کسب کار همه ماها به هم بخوره . یعنی ما با دست های خودمون رقابت رو از بین بردیم انحصاری درست کردیم در یک موقعیت کوچیک که یک موقعیت متفاوت دیگری کامل می تونه اون رو براورده کنه . هنوز که هنوزه خیلی از جوملا کاران البته منظورم با شما نیست چون بنده دیدم چندین بار زحمت کشیدید و اطلاعات زیادی رو به صورت رایگان و افزونه هایی رو هم متتشر کردید , هنوز در حال کدگذاری هستند .

صریح تر خدمتتون بگم تعداد افرادی که توی جوملا افزونه درست می کنند به تعداد ۵ انگشت دست نمی رسه . افرادی که به سمت ساخت کامپوننت های بزرگتر رفتن . آموزش های جوملا کار گران هست پیوستگی زیادی دارد .

من سعی کردم در یک آموزش ساده بیام پلاگین نویسی رو بگم ولی این نیاز به همکاری و برنامه بلند مدت داره من به شخصه فکر می کنم حتی از کد های ما دزدی بشه طرف یاد بگیره خودش چیز جدیدی درست بکنه به نفع همه ما هاست . بیاییم یک سوزن به خودمون بزنیم وقتی هنوز که هنوز خیلی ها دارند از سیستم عامل کپی استفاده می کنند و لینوکس به این خوبی رو بی خیال شدن یا مک و خریدش نمی تونیم به برخی از افراد بفهمونیم که نباید کپی کنند. به نظرم این لوپی هست که هیچ وقت تمامی نداره ولی بجای این موارد ما می تونیم به سمتی بریم که چند همکار در افزونه نویسی جوملا توی یک پروژه کد باز در گیت هاب کار کنند پروژه ای که هیچ وقت یک فرد نمی تونه کپی کنه چون حجم کد بالاست و اگر کپی هم بکنه باز فروش یا به روز رسانیش به صورت زنجیروار هست و هزینه بسیار پایین و کاربر سعی می کنه از سایت مادر بخره

مثل اینکه ما بگیم از easyblog خیلی نسخه وجود داره ولی چرا باز من مجاب می شم برم بخرمش ؟
برای پشتیبانیش برای به رو رسانی و ...

من بررسی کردم متاسفانه احساس بدی نسبت به آینده جامعه جوملایی دارم متاسفانه ما دیگه داریم در ایران از رده خارج می شیم فقط کافیه به ترافیک وب سایت های بزرگ و قدیمی در این زمینه نگاه کنید و پایین اومدن چنیدن برابرشون یا پست هایی که قدیم ارسال می شد و پست هایی که الانا ارسال می شه و تعدادشون .

به هر صورت امید وارم جسارت نشده باشه و امید وارم همکاری شکل بگیره تا فاصله . فاصله جز کمبود چیزی برای جوملا در بر نخواهد داشت . یادگیری php نسبت به زبان های دیگر واقعا ساده هست و با برنامه ریزی رایگان می شه دوباره این کامیونیتی رو زنده کرد ولی ....

منم شرمنده زیاد شد باز اگر نیاز به ادامه هست بنده خیلی مشتاقم یک پست جدید بسازید اونجا مشکلات زیادی هست که می شه مطرح کرد
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان