زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۴۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریدایرکت لینک جوملا
۲۸-۲-۱۳۹۷, ۰۴:۳۰ صبح
ارسال: #1
ریدایرکت لینک جوملا
سلام
میخواستم لینک خراب سایتمو به لینک دیگه ریدایرکت کنم؟؟؟
چه افزونه ای برای اینکار هستش؟؟؟
افزونه بهتره یا با استفاده از کد؟؟؟؟
آخه لینکهام تقریبا 10تا ایناست.
سوال دیگه اینه که 2سال قبل نقشه سایتمو تو گوگل وبمستر ثبت کردم،حالا اونو حذف کنم ویه نقشه ی جدیدی رو ثبت کنم واس سایتم مشکل به وجود میاد؟؟؟
ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۲-۱۳۹۷, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #2
RE: ریدایرکت لینک جوملا
به تجربه ثابت شده لینک های قدیمی در جوملا نمی تونه به صورت کامل انتقال پیدا کنه به همین ترتیب به دنبال این زیاد نباشید که بخواهید اینطوری فقدان سایت خودتون رو جبران کنید . بهترین پیشنهاد ساخت یک صفحه ۴۰۴ خوب و کامله و بعد از اون شما باید در ۹۰ الی ۱۸۰ روزی که گوگل به شما وقت ثبت مجدد می ده سایت خودتون رو با شتاب دهنده هایی دوباره وارد بازار وب بکنید به عنوان مثال شما می تونید با تبلیغ گرفتن از سایت های دیگه مثل ریپورتاژ به مطالب پرطرفدار خودتون این کار رو سرعت بدید وبازنشر و صحبت کردن در مورد مطالب به لینک جدید در شبکه های اجتماعی هم بسیار کاربردی هست و همینطور شما می تونید در مطالب جدید خود به مطالب قدیمی که لینکشون تغییر کرده لینک کنید و به قولی انکر لینک درست کنید . و همینطور ثبت نقشه سایت جدید بر اساس لذوم تغییرات بوده پس شما راه دیگه ای ندارید پس مشکلی در این رابطه زیاد نیست نقشه سایت بیشتر واسط ارسال می باشد تا دیتابیس ثبت شده ها پس مواردی که ثبت شدند در جای دیگری وجود دارد و جای نگرانی نیست .
به تجربه شخصی شما در ۳۰ روز آینده باید تصمیم بگیرید سایت خودتون رو به لینک های جدید چطور مدیریت کنید : آیا می خواهید بمیرید ؟ یا می خواهید ترمیم و بازپروری بشید ؟ اینجاست که بهتون پیشنهاد می کنم سیر صعودی ارسال مطلب در سایت خودتون را ۲ الی ۳ برابر کنید . و تاجایی که می توانید از بیرون سایت به مطالب جدید لینک های تمیز و خوشمیزه بیارید .

و خیلی از راه های دیگه که توضیح دادن واقعا زیاده . در کل فکر کنید شما باید سایت خودتان را دوباره درست کنید از اول بیارید بالا با این تفاوت که گوگل به شما بخاطر تغییر لینک ها کم اعتماد شده.

نقل قول: اگر لینک شما فقط ۱۰ تا هست کافیه مطالب با لینک های جدید تو گوگل در وب مستر کنسول دوباره fetch کنید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان