زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۰۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال جوملا به sql server
۱۶-۲-۱۳۹۷, ۰۷:۲۱ عصر
ارسال: #1
اتصال جوملا به sql server
من یه سوال دارم

یه برنامه حسابداری ویندوزی دارم که با sql database کار می کنه. می خوام یه فروشگاه آنلاین راه اندازی کنم که باید موجودی ها و سایر اطلاعاتش با اون برنامه سینک باشه. احتمالا با یکی از فروشگاه سازهای جوملا پیاده سازی بشه.آیا امکان اتصال مستقیم به sql server توسط جوملا وجود دارد؟ سرعت کاهش پیدا نمی کنه؟

یا بهتره که از یه web service جهت اتصال به دیتا بیس استفاده بشه؟

البته اگه غیر از جوملا میشه از چیز دیگه ای استفاده کرد لطفا راهنمایی کنید.

یه چیزی مثل جوملا که نیاز به برنامه نویسی از صفر نداشته باشه.
اگه بخوام با .net nuke کار کنم اینقدر انکانات فروشگاهی خوبی داره که کارم را راه بیاندازه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۲-۱۳۹۷, ۰۴:۵۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۲-۱۳۹۷ ۰۴:۵۴ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #2
RE: اتصال جوملا به sql server
سلام
اگر نرم افزارتون خدمت API رو بهتون ارائه میده که بدیهیه که خیلی بهتره
اما شرکت های نرم افزاری خودشون و درگیر این چیزا نمیکنند
اما برای ارتباط دیتابیس ها... شما فقط براتون فروش مهمه که فقط فروش ها رو به جداول ثبت فاکتور ارتباط بده که برای این کار باید هاستتون اجازه ریموت مستقیم به My Sql رو بهتون بده

کار خیلی ساده ای هست
البته آموزش این کار هم در نت موجوده

موفق باشید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان