زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل این خطا چیست؟ 1062
۱۶-۱۲-۱۳۹۶, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #1
دلیل این خطا چیست؟ 1062
سلام. دلیل این ارور در سایت ما چیست؟ وقتی قصد ورود به سایت رو داریم گاهی این اتفاق میفته ...تصویر هم ضمیمه کردم

1062

Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `#__updates` (`update_site_id`,`extension_id`,`name`,`description`,`element`,`type`,`folder`,​`client_id`,`version`,`detailsurl`,`infourl`,`extra_query`) VALUES ('1','700','Joomla','','joomla','file','','0','3.8.5','https://update.joomla.org/core/sts/extension_sts.xml','','')

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء سینما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۱۲-۱۳۹۶, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: دلیل این خطا چیست؟ 1062
مشکل از سمت دیتابیس جوملا هست و کلید اصلی که باید یکی باشه الان کپی شده و دوتاست مثلا که دچار مشکل میشه.
اسکریپتی برای رفع این مشکل هست که پیوست کردم.
اسکریپت رو توی روت جوملا بزارید ، بعد از اجرا کردن اطلاعات خاسته شده مثل یوزر و پسورد و غیره دیتابیس رو بهش بدید و بزارید کارش رو انجام بده.

اطلاعات بیشتر رو از لینک زیر ببینید

ضمنا پس از اینکه کارتون تموم شد ، اسکریپت رو حذف کنید و برای کار دیگه ازش استفاده نشه بجز همین خطا 1062

فایل‌(های) پیوست شده
jmdbfix.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 24
اندازه 2.45 کیلوبایت

امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سینما ، محمدسلیمانی ، Reza Ganji
۱۶-۱۲-۱۳۹۶, ۰۷:۴۲ عصر
ارسال: #3
من این فایل رو از حالت زیپ خارج و داخل روت سایت گذاشتم وب این شکلل اجراش کردم..

یکسری جدول قرمز رنگ اورده...اطلاعاتی جهت وارد کردن نمیخواد چرا ؟
امضاء سینما

۲۰-۱۲-۱۳۹۶, ۱۲:۴۶ صبح
ارسال: #4
دوستان این خطا در بخش مدیریت سایت ما هست: چطور اصلاحش کنیم؟

Duplicate entry '0' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO #__update_sites (`name`,`type`,`location`,`enabled`) VALUES ('JCE Editor Package', 'collection', 'https://cdn.joomlacontenteditor.net/updates/xml/pkg_jce_pro.xml', 1)
امضاء سینما

۱۴-۱۱-۱۴۰۰, ۰۵:۴۷ صبح
ارسال: #5
در ادامه آموزش دوست عزیزمون باید عرض کنم همون طور که در صفحه انگلیسی که گذاشتند نوشته، بعد از اجرای اسکریپت باید تمام پلاگین هایی که به رنگ سبز هستند را دکمه move را بزنید تا قرمز شوند. این کار را ادامه دهید تا همه جداول قرمز شوند. دقت کنید به هیچ وجه برای جداول که جزو پلاگین های هسته جوملا هستند دکمه move را نزنید که باعث کرش جوملا میشه.
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان