زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۵۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با Images Crawler
۱۸-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #1
مشکل با Images Crawler
با سلام
من از ماژول اسلاید خطی Images Crawler استفاده می کنم. این ماژول تا 2 هفته به خوبی کار کرد ولی متاسفانه 3 روزه که بدون هیچ دلیلی دیگه نشون داده نمیشه! ماژول توی موقعیت top منتشر شده .... در ضمن من هیچ افزونه خاصی نصب نکردم و این مشکل کاملا اتفاقی رخ داده....
ممنون از توجه دوستان...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با Images Crawler
لطفا دمو قرار دهید
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۸-۶-۱۳۹۰, ۰۶:۴۰ عصر
ارسال: #3
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۸-۶-۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ عصر
ارسال: #4
مطمئنی که فعال هست.در این صورت افزونه رو پاک کن و دوباره نصب کن.
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

۱۸-۶-۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #5
(۱۸-۶-۱۳۹۰ ۰۸:۳۶ عصر)صابر محمدي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطمئنی که فعال هست.در این صورت افزونه رو پاک کن و دوباره نصب کن.
فعال هست. من پاک کردم و دوباره نصب کردم اما همچنان همونجوری هست.... توی موقعیت top حتی عنوان ماژول هم نمایش پیدا نمیکنه در صورتی که اگر توی موقعیت های دیگه منتشر بشه، فقط عنوان یا همون اسم ماژول نشون داده میشه....
من این ماژول را که از خود جوملا جهانی دانلود کردم پیوست میکنم تا شما هم تست کنید...
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
mod_imgscrawler_1.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 8
اندازه 7.23 کیلوبایت

۱۸-۶-۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #6
شما تو تنظیمات عرض پسوند مقدار رو روی % بزارید و پسوند Height رو روی px . با تغیر پسوند این دو عکس ها نشون داده نمیشه
امضاء صابرمحمدی

۱۸-۶-۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #7
بله ، منم دست به پسوند نزدم.... تنظیمات ثابت هست، مشکل اینه که عکسی نشون داده نمیشه.....
۱۸-۶-۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #8
با تغییر 2 گزینه عکسها نمایش داده نمیشد.دسترسی بدین تا در صورت امکان مشکل بر طرف شه
امضاء صابرمحمدی

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۱۸-۶-۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ عصر
ارسال: #9
آيا شما در قالب تغييراتي ايجاد كرديد ؟
ممكن است به خاطر تغيير دادن در فايل هاي قالب اين اتفاق رخ داده باشد چون يادم هست شما با قالب مشكلي داشتيد.

تغييراتي را كه در قالب داده ايد بررسي كنيد .با قالب ديگري هم تست كنيد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۱۸-۶-۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #10
(۱۸-۶-۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آيا شما در قالب تغييراتي ايجاد كرديد ؟
ممكن است به خاطر تغيير دادن در فايل هاي قالب اين اتفاق رخ داده باشد چون يادم هست شما با قالب مشكلي داشتيد.

تغييراتي را كه در قالب داده ايد بررسي كنيد .با قالب ديگري هم تست كنيد.

جناب گنجی عزیز
من تغییرات دادم و اتفاقا اولین حدثی که زدم همین بود. بنابر این با قالب پیشفرض جوملا هم امتحان کردم اما متاسفانه نتیجه ای در پی نداشت و مشکل سرجایش هست همچنان....
یک نکته یادم رفت که خدمتتون بگم... زمانی که وارد قسمت مدیریت قالب سایت می شوم، این پیام در یک کادر قرمز رنگ نشان داده میشه: XML Parsing Error at 4:42. Error 76: Mismatched tag
آیا ممکن هست مشکل به این مربوط باشه؟
ممنون بابت پیگری
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان