زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۳۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ارسال ایمیل با SMTP
۲۰-۱۰-۱۳۹۶, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #1
مشکل در ارسال ایمیل با SMTP
سلام
این مشکل رو حدود یک سال هست که دارم و از هر راهی که تو اینترنت بوده امتحان کردم مشکل حل نشده.
من برای ارسال ایمیل میخوام از SMTP استفاده کنم. تنظیمات رو به صورت کامل روی جوملا انجام دادم. اما ایمیل از طریق SMTP ارسال نمیشه و همش خطای اتصال به سرور SMTP رو نشون میده در حالی که روی همون سرور کد PHP رو نوشتم و با همون مشخصات ایمیل ارسال میشه.
آیا کسی چیزی در این مورد به نظرش میرسه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۱۰-۱۳۹۶, ۰۱:۴۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱۰-۱۳۹۶ ۰۱:۴۵ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #2
RE: مشکل در ارسال ایمیل با SMTP
سلام
این پست رو بررسی کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۰-۱۰-۱۳۹۶, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #3
این پست رو قبلا دیدم. من به خاطر مساله محدودیت هاست های اشتراکی باید برای ارسال ایمیل از smtp استفاده کنم که روی یک سرور دیگه هست.
تنظیمات رو هم به صورت کامل انجام دادم. نمیدونم چرا از طریق این جوملا ارسال نمیشه.
حالا جالبه که روی یه سایت دیگه که از همین شرکت هاست دارم با همین مشخصات میتونم ایمیل ارسال کنم.
هر دو تا سایت هم جوملا 3.8.3 هستند.
۲۰-۱۰-۱۳۹۶, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #4
اشکال رو پیدا کردم.
روی سایت هایی که از php نسخه 5.6 استفاده میشه ایمیل از طریق smtp‌ ارسال نمیشه ولی اگه از نسخه پایین تر مثل 5.5 استفاده کنم ایمیل ارسال میشه.
حالا این مشکل رو چطور باید حل کنم؟ چون روی این سایت نمیتونم از نسخه پایین تر استفاده کنم.
۲۰-۱۰-۱۳۹۶, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #5
اگر چنین مشکلی هست پس مشکل از هاستتون هست که باید بهشون تیکت بزنید بگید این مشکل روی این نسخه از پی اچ پی شما هست و حل کنند. در سریع ترین زمان حل می کنند.
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۲۱-۱۰-۱۳۹۶, ۰۵:۰۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۰-۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #6
نقل قول: اشکال رو پیدا کردم.
روی سایت هایی که از php نسخه 5.6 استفاده میشه ایمیل از طریق smtp‌ ارسال نمیشه ولی اگه از نسخه پایین تر مثل 5.5 استفاده کنم ایمیل ارسال میشه.
حالا این مشکل رو چطور باید حل کنم؟ چون روی این سایت نمیتونم از نسخه پایین تر استفاده کنم.

از بخش انتخاب ورژن > سرویس mailparse رو فعال کنید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۲-۱۰-۱۳۹۶, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #7
سلام در اون قسمت که فرمودین چنین گزینه ای نداشتم.
یه عکس از گزینه های اون بخش ضمیمه کردم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۲۶-۱۰-۱۳۹۶, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #8
در واقع این خطا ها در برخی سرویس دهندگان هاستینگ به این علت هست که مدیر سرور جهت عدم سوء استفاده برخی کاربران تابع mailfunction را میبندند
و اما در چنین مواقعی راه کار حل مشکل اعمال تنظیمات smtp بر روی سرویس ایمیل سیستم مدیریت محتوا میباشد
جهت تنظیمات smtp بدین صورت عمل نمایید:

ابتدا بایستی یک اکانت ایمیل در سرویس هاست خود ایجاد نمایید. برای این منظور وارد کنترل پنل هاست خود شوید (از آنجایی که کنترل پنل های ارائه شده از طرف جومینا هاست cpanel میباشند توضیحات ساخت اکانت ایمیل در محیط cpanel میباشد)
1. در کنترل پنل خود لاگین کنید
2. به بخش Email Accounts مراجعه نمایید
3. فیلدهای موجود را به شکل زیر پر کنید:
Email: ===> نام ایمیل شما به دلخواه. بعنوان مثال:
test
Password: ===> پسورد دلخواه اتان را بنویسید
Password (again): ===> تکرار پسورد دلخواه اتان
نکته: از طریق دکمه Password Generator میتوانید یک پسورد قوی انتخاب نمایید
Mailbox Quota: ===> حجم اکانت ایمیل اتان را تعیین نمایید. بعنوان مثال 100 مگابیت
4. روی دکمه Create Account کلیک نمایید
خب کار ساخت اکانت ایمیل تمام است و حال اکانت ایمیلی داریم با نام:

test@parsjoom.ir

حالا می رویم سراغ تنظیمات smtp در سیستم مدیریت محتوای جوملا

1. وارد مدیریت سایت جوملایی خود شوید
2. به مسیر زیر مراجعه نمایید:
مدیریت سایت / تنظیمات کلی / تب سرور / تنظیمات ایمیل
Administration / Global Configuration / Server Tab / Mail Settings
3. تنظیمات را به شکل زیر انجام دهید:
تابع ایمیل * ===> SMTP
ایمیل سایت ===> اکانت ایمیلی که در هاست ایجاد کردید
نام ایمیل ===> میتونید نام سایت اتان را قرار دهید
مسیر نامه های ارسال ===> /usr/sbin/sendmail
تصدیق SMTP ===> بلی
امنیت SMTP ===> هیچکدام
پورت SMTP * ===> 25
نام کاربری SMTP ===> نام کامل اکانت ایمیلی که در هاست ساختید
رمز SMTP ===> رمز اکانت ایمیل اتان که در هاست ساختید
نام هاست SMTP ===> localhost
امضاء karim22

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۷-۱۰-۱۳۹۶, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #9
تشکر از توضیحات شما. مشکل از تنظیمات نیست. همون طور که گفتم روی php 5.5 ایمیل ارسال میشه اما روی نسخه های بالاتر ایمیل ارسال نمیشه.
۲۸-۱۰-۱۳۹۶, ۰۴:۳۱ صبح
ارسال: #10
نقل قول: سلام در اون قسمت که فرمودین چنین گزینه ای نداشتم.
یه عکس از گزینه های اون بخش ضمیمه کردم.

شما باید در سمت راست بالا روی جمله سوئیچ تو پی اچ پی ستینگ کلیک کنید تا بتونید اکستنشن های موجود را ببینید و برای فعال شدن تیک آن را بزنید و سپس در پایین روی دکمه ذخیره کلیک کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان