زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۱۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در آپدیت جوملا 3.6 به جوملا 3.8 از طریق پنل مدیریت
۲۳-۱۰-۱۳۹۶, ۱۰:۰۰ عصر
ارسال: #1
مشکل در آپدیت جوملا 3.6 به جوملا 3.8 از طریق پنل مدیریت
سلام

1- تو پنل مدیریت جوملا، پیام نشون میده مبنی بر این که نسخه جدیدی از جوملا آمده و بیا جوملای خودت رو رو بروز رسانی کن. وقتی انجامش میدم، اول از همه شروع به گرفتن بکاپ از سایتم می کنه و در پایان همین کار، اینپیامی رو نشون میده

The most recent request was denied because it contained an invalid security token. Please refresh the page and try again

2- روی گزینه manage که تو منوی بالا در گزینه extention هست رو می زنم،پیام زیر رو نشون میده. وقتی طبق گفته خو این خطا برای برطرف کردنش روی گزینه Plugin Manager کلیک می کنم، می بینم این پلاگین، فعال هست و اینستالر های اون هم همینطور . این هم مشکلم رو حل نکرد.
Warning
No installation plugin has been enabled. At least one must be enabled to be able to use the installer. Go to the Plugin Manager to enable the plugins.

3- تو همین گزینه extention روی گزینه database کلیک می کنم و از قسمت بالا که نوشته"Fix"، این رو هم زدم ولی مشکلات بالا رو که عرض کردم، حل نکرد.

5- روی گزینه manage که تو منوی بالا در گزینه extention هست رو می زنم،گزینه brouse برای آپلود و نصب هیچ ماژول و یا افزونه ای نمایش داده نمیشه تا بتونم افزونه ای رو نصب کنم. شاید بخاطر این مشکلاتی هیت که دارم و باید رفع بشن!؟

4- تو همین گزینه extention روی گزینه warning کلیک می کنم، پیام خطایی رو در زیرش نشون میده که نوشته: The PHP temporary folder is not set

برای حل مشکلاتم باید چه کار کنم؟

تشکر از لطف و راهنمایی شما!

مهدی از ساری
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۱۰-۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در آپدیت جوملا 3.6 به جوملا 3.8 از طریق پنل مدیریت
پلاگین اتوماتیک آپدیت Akeeba رو غیرفعال کنید، و بصورت دستی از وبسایتتون یه بک اپ با آکیبا بگیرید، حتما توجه کنید که افزونه اکیبا رو بروزرسانی کرده باشید، بعد از اینکه از سایتت بک اپ رو گرفتید ، بیاید بصورت آنلاین جوملا رو اپدیت کنید، معمولا ً گاهی پیش میاد وقتی جوملا رو بروزرسانی میکنی پلاگین های نصب کننده کلا غیرفعال میشه ، از قسمت نصب / کاوش یا دیسکاوری پلاگین های نصب کننده رو نصب و فعال کنید ...
دیتابیس رو هم فیکس کنید ، باز هم اگر مشکلی داشتید بگید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان