زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشگل پرداخت افزونه Guru
۱۵-۱۲-۱۳۹۶, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #1
مشگل پرداخت افزونه Guru
سلام.ما از درگاه زرین پال برای پرداخت کامپوننت گورو استفاده میکنیم اما بعد زدن روی دکمه پرداخت تو همون صفحه میمونه واصلا جلو نمیره....مشکل کجاست؟
امضاء سینما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۱۲-۱۳۹۶, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #2
RE: مشگل پرداخت افزونه Guru
با کروم برید و روی inspect بزنید و در تب کنسول ببنید چه اروری رو دریافت می کنید شاید اونجا js استفاده شده و داره بلاک می شه که به صفحه دیگه ای نمی ره . حتما قالب دیفالت جوملا رو هم تست کنید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سینما
۱۸-۱۲-۱۳۹۶, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #3
ممنون.

ببخشید قالب پیش فرض رو فعال کردم..مشکل حل شد..ولی فقط یک مرحله جلو میره...

یعنی چی مانع رفتنش به درگاه پرداخت میشه؟؟ چطور اصلاحش کنم؟؟؟
امضاء سینما

۱۸-۱۲-۱۳۹۶, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #4
شما از افزونه ای که من زدم احتمالا استفاده کردید اگر از لینک زیر گرفته باشید

فقط من یادم نیست که دقیقا اون بخش چطور نوشته شده دموی آنلاین دارید ؟ ارور رو هم در جوملا روی حداکثر بزارید بعد لینک بدید ببنیم چی هست . البته قرار هست به زودی تمام افزونه هارو به آخرین نسخه به روز رسانی کنم .

شاید تداخلی پیش اومده که بلاک شده یا شاید مثلا این امکان وجود داشته باشه که نسخه ای که ما زدیم با نسخه ای که شما داری مشکل داره . چون اون افزونه های برای ۳ ۴ ماه پیش هست
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط سینما
۱۹-۱۲-۱۳۹۶, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #5
من ویدئوی شما رو در آزمایشگاه زرین پال دیدم.اطلاعات ما ب شرح زیر هست:

نسخه PHP ما : 5.6.22
جوملای ما : Joomla! 3.6.5 Stable

افزونه Guru نسخه 5.0.14 استفاده میکنیم.
و برای پرداخت از چند جا پلاگین رزین پال رو تهیه کردیم همشون همین مشکل رو دارند و بعد زردن روی آیکن پرداخت توی همون صفحه میاد مجددا ...فقط صفحه رفرش میشه انگار..از سایت فالنو..از سایت جومی...و همین پلاگین خودشما هم همین مورد رو داره واسمون.

سایت ما این هست...منتها هنوز چون کامل نشده ...بصورت افلاین هست هنوز...

امضاء سینما

۲۴-۱۲-۱۳۹۶, ۰۴:۳۶ عصر
ارسال: #6
درود خدمت شما . ببنید دوست من برای پاسخ دادن به شما نیاز هست موارد زیر را براورده نمایید :

۱. اول سایت زنده ای در جایی بالا بیارید تا بشه دید
۲. ارور جوملا را روی حداکثر قرار بدهید
۳. در روت هاستتون موارد داخل ارور لاگ را در دسترس قرار بدهید

تا بشه پاسخ داد و حدس زد این مشکل از کجاست . من یادم نمی یاد در موقتی که داشتم درست می کردم این افزونه نسخه اش چند بوده . ولی پلاگین تست شده و در زرین پال مصرف زیادی دارد گزارش از خرابی تاحالا به دستم نرسیده بود جز مورد شما که اگر موارد بالا را قرار بدهید شاید مشکل شما هم حل گردد
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، سینما
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان