زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1
۱۸-۷-۱۳۹۶, ۰۵:۴۶ صبح
ارسال: #1
عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1
سلام به همه
بعد از آپدیت به ورژن 3.8.1 وقتی می خوامPlugin پلاگین و Moduleماژول و یا Componentکامپوننت را آپدیت کنم این پیام میده:
Warning
JInstaller: :Install: Can't find XML setup file.
Update path does not exist.

حتی برای آپدیت پکیج زبان فارسی 3.8.1.1. آدرس سایت پکیج زبان چک کردم. پکیج ها مشکلی ندارن و آدرسشون درسته .
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۷-۱۳۹۶, ۰۶:۲۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۷-۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #2
RE: عدم آپدیت افزونه ها در جوملا 3.8.1
ورژن php هاست و بالا ببرید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۷-۱۳۹۶, ۰۱:۵۲ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۷-۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
درود
برای بروزرسانی از طریق جوملا allow_url_fopen در پی اچ پی باید فعال باشد. اگر فعال نباشد جوملا نمیتونه بروزرسانی را مستقیم انجام دهد.فکر‌میکنم باید از هاستینگ بپرسید ببینید فعال هست یا خیر
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۹-۷-۱۳۹۶, ۰۶:۳۶ صبح
ارسال: #4
سلام.
ورژن php هاست ، 7 هست.
۱۹-۷-۱۳۹۶, ۰۶:۴۶ صبح
ارسال: #5
سلام
در فایل php.ini در دو مسیر public_html و مسیر public_html/administrator گزینه allow_url_fopen=On را قرار دادم. الان فایل php.ini در مسیر administrator به صورت زیر است:

allow_url_fopen=On
allow_url_include=Off
disable_functions=show_source, system, shell_exec, passthru, exec, phpinfo, popen, proc_open
register_globals=Off
safe_mode=Off
open_basedir=/home/***:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp

کش را حذف نموده و دوباره اقدام به آپدیت کردم. متاسفانه همان نتیجه قبلی مشاهده کردم.
پکیج های را دانلود کرده و سعی کردم به صورت فایل نصب کنم ولی بازهم همین پیام دیدم. از طریق وب پکیج ها و Module پیدا کردم اما باز هم نصب نشدن. مشکل عدم نصب بسته جدید هستش. یعنی هیچ افزونه ای الان نصب نمیشه. SosSos
۱۹-۷-۱۳۹۶, ۰۷:۱۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۷-۱۳۹۶ ۰۸:۰۶ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #6
شما فقط خط اول رونیاز دارید.بقیه رو حذف و تست کنید.
بهتره یک فول بک آپ مطئن از سایتتون بگیرید و بسته خام جوملا را روی سایت اکسترکت کنید و بدون اینکه نصب کنید پوشه اینستالیشن رو حذف کنید و نتیجه رو چک کنید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۲۰-۷-۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ صبح
ارسال: #7
سلام
فایل php.ini اصلاح کردم اما نتیجه تغییری نکرد.
فایل جوملا 3.8.1 را روی هاست و در پوشته Public_html اکسترکت کردم و پوشه installation را حذف کردم. پس از حذف کش مجدد اقدام به آپدیت کردم که متاسفانه نتیجه تغییر نکرده و همچنان امکان نصب و یا ارتقا هیچ بسته ای را ندارم. SosSos
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان