زمان کنونی: ۲۹-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۴۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اسلایدشو راکت تم
۲۰-۶-۱۳۹۶, ۱۲:۲۶ صبح
ارسال: #1
مشکل در اسلایدشو راکت تم
سلام خسته نباشین

از یه بسته راکت تم دارم استفاده میکنم که این صفحه دموش هست :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسلایدری که بالای صفحه هست ، تصاویر رو از نظر عرض درست نشون میده اما از ارتفاع عکس رو کامل نمایش نمیده و یه مقدار از بالا و پایین عکس رو نمایش نمیده

از طرفی تو نسخه موبایلی هم کلا وسط عکس رو فقط نشون میده

میخواستم ببینم چطوری میتونم اول تمام ارتفاع تصویر رو نشون بدم ، دوم تو موبایل هم کامل نمایش بده عکسا رو

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۶-۱۳۹۶, ۰۲:۴۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۶-۱۳۹۶ ۱۲:۰۳ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
Wink RE: مشکل در اسلایدشو راکت تم
درود
برای تست تصاویر رو هم سایز تصاویر سایت دمو بزارید مانند دو تصویر زیر که برای همین قالبه :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اسلایدشو رو ندیدم ولی در تنظیمات احتمالا باید قسمتی برای تنظیم برش عکس داشته باشد (crop) ببینید تنظیمات برای برش تصویر دارد یا خیر.معمولا تنظیمات جهت برش یا زوم تصویر برای نمایش دارند.البته در سایتش نسخه دمو مشگلی نداره.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sorina_1100
۲۰-۶-۱۳۹۶, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #3
RE: مشکل در اسلایدشو راکت تم
ممنون از راهنمایی
تو خود سایت اگر مثلا به عکسی که دستکش داره دقت کنین ، تو نسخه موبایلی کاملا جمع میشه و فقط وسط رو نشون میده
اما خود عکس تو نسخه لپ تاپ یا کامپیوتر به ظاهر اوکی هست اما تو بسته وقتی عکس خودتونو بزارین این اتفاق میفته
من کاملا تست کردم ، از ارتفاع بالا و پایین یه بخشی رو نمایش نمیده و ماژولش هم هیچ بخشی برای تنظیم نداره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۰-۶-۱۳۹۶, ۰۷:۲۳ عصر
ارسال: #4
ميتونيد اندازه تصوير خودتون رو به اندازه تصوير دمو كنيد و ببينيد چطوري نمايش ميده عرض 1920 و ارتفاع 1024 احتمالا در حالت رسپانسيو تصوير رو كامل نمايش نميده
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۰-۶-۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۶-۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #5
اون تصویر هم همین سایز است:

شما اصلا تغییری در تنظیمات قالب یا سی اس اس ندادید؟
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان