زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۰۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صفحه اختصاصی
۲-۴-۱۳۹۶, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #1
صفحه اختصاصی
سلام.

من در حال طراحی یک سایت وکالت هستم. نیاز دارم به هر یک از موکلینم یک صفحه اختصاصی بدم که با یوزر پسی که در اختیارشون قرار میگیره لاگین کنن و موارد اختصاصی خودشون رو اون جا ببینن. مثلا براشون فایل بذارم. سوال بپرسن. جواب بگیرن. اطلاعیه براشون بذارم مثلا نوبت دادگاه شما فلان تاریخه و ...

دقت کنین من به شبکه اجتماعی نیاز ندارم که بخوام افزونه ای مثل cb یا ... نصب کنم.

ایا با خود هسته جوملا میشه؟ یا باید چه کنم؟
افزونه easydiscuss این قابلیت رو نداره؟

البته سیستم مدیریت مطالبم k2 هست.

ببخشید اگه سوال سادست ولی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۴-۱۳۹۶, ۰۳:۲۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۴-۱۳۹۶ ۰۳:۲۹ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #2
RE: صفحه اختصاصی
برای جوملا همچین کامپوننتی نیست دنبال اسکریپت این کار باشید.
فریورک کدایگنایتر کاربرد بهتری داره.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۴-۱۳۹۶, ۰۸:۱۲ عصر
ارسال: #3
درود . دوست خوبمون محمدسلیمانی هم فرمودند که این افزونه چون اختصاصی هست برای جوملا وجود نداره شما باید با یک افزونه نویس صحبت کنید براتون کامل این رو بر اساس نیازتون بنویسه . برای چنین چیزی حداقل ۳ ملیون هزینه برای یک چیز خوبی در بیاد , باید جدا کنید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
۲-۴-۱۳۹۶, ۱۰:۵۰ عصر
ارسال: #4
درود

برای این منظور کامپوننت وجود داره دوستان ولی نمیدونم امکانات کافی برای منظور دوستمون دارد یا خیر! هرچند اسکریپ اختصاصی برای اینکار مناسب تر باید باشد.

در دایرکتوری سایت جوملا کامپوننت User Private Page دارای نسخه رایگان و پرو است که دارای این قابلیت می باشد.البته توضیحات رو بررسی کنید تا مطمئن شوید بدرد کارتون خواهد خورد و موارد مورد نیاز را دارد.

کامپوننت دیگری به نام BS Myjspace هم هست که کاربران میتوانند صفحات اختصاصی برای خودشون ایجاد کنند که عمومی منتشر بشه یا فقط خودشون ببینند.این رو هم چک کنید ممکنه بتونید ازش استفاده کنید.فکر میکنم کلا رایگان هم باشه منتهی خود کاربر صفحه ایجاد می کند.

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان