زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۴۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به یک کامپوننت شبیه joom report
۵-۴-۱۳۹۶, ۰۳:۳۴ صبح
ارسال: #1
نیاز به یک کامپوننت شبیه joom report
سلام دوستان ....

به شدت نیاز به یک کامپوننت مثل joomreport دارم هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم خود joom report رو هم پیدا کردم دانلود کردم مشکل داشت

رو ورژن جوملا 1.5 حتی نصب کردم روی جوملا 2.5 نصب کردم بازم مشکل داشت اصن یا نصب نمی شد یا با مشکل مواجه می شد

دنبال یه جوم ریپورت هستم که یا سالم باشه روی یه ورژن جوملا هر ورژنی که شد مهم نیست فقط جواب بده درست کار کنه یا یه چیزی دیگه باشه که مثه جوم ریپورت بشه

واسه نمرات مدرسه و صدور کارنامه استفاده کرد دقیقا همینی که جوم ریپورت هست

یه بسته مدرسه جومینا هم بود که دانلود کردم نصب کردم که بسته ی نصبی آماده بود که جوم ریپورت هم توش بود ولی اولا پر از ویروس و شل بود بعدشم جوم ریپورت اش دو جا به مشکل می خورد یکی زمانی که میخواستم یک ریکورد رو پاک کنم از هر جا ... یکی هم زمانی که مثلا میخواستم توی مدیریت یک صفحه رو که داشت نشون میداد گرازش ها رو برم بزنم مثلا بیست تای بعدی رو ببینم

موقع پاک کردن یک ریکورد
public_html/administrator/components/com_joom-reports/admin_tasks/remove/reports.php on line 20

موقع زدن صفحه بعد که لیست بیست عنوان بعدی یا اینکه همه رو نشون بده

public_html/administrator/components/com_joom-reports/admin.joom-reports.common.php on line 73

البته این بسته جومینا هم جوملا 1.5 هست .... ولی برای من مهم نیست فقط مهم برام اینه که یه چیزی باشه کار کنه فقط همین

خیلی مممنون مرسی خیلی برام مهمه و فوری ممنون میشم جواب بدین فداتون مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان