زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریدایرکت شدن آدرس سایت در فقط موبایل
۲۸-۱-۱۳۹۶, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #1
ریدایرکت شدن آدرس سایت در فقط موبایل
با سلام
دوستان عزیز من یه سایت دارم که فقط در موبایل ریدایرکت میشه و در مرورگر ویندوز مشکلی نداره و بررسی کردم در هاستم یه فایل های تولید میشه بنام .htaccess که با بررسی ها کد #RewriteCond % زیاد درش هست و من این فایل ها که تولید شده رو حذف می کنم ولی با یک رفلش دوباره تولید میشه و کد ها مجدد درش هست.
لازم به ذکره که بکاپ 3 ماه قبل که سایت هم درست بوده رو نصب کردم ولی بازم اون فایل تولید میشه ( نکته مهم اینکه حتی اکانت هاستم کلا حذف کردم و مجدد ساختم بازم این مشکل داره )
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
joomla 3.0
با تشکر فروان
امضاء bushehr
«اللهم عجل لولیک الفرج»
----------------------------------------------------------------------------------------
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمونه وب سایت های فعال
مرکز آگهی ایران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

املاک دان

جهت مشاوره:
سامانه پیامکی
10006353
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۱-۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #2
RE: ریدایرکت شدن آدرس سایت در فقط موبایل
ادرس سایتتون
امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان