زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۵۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل کادربندی مطلب در قالب
۱۴-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ صبح
ارسال: #1
مشکل کادربندی مطلب در قالب
با سلام

من یک قالب دارم که مطالبی که در سایت مینویسم، وقتی توی قالب نشون داده میشه، بدون کادر بندی هست و مطالب زیر هم نشون داده میشه....
من خواهم یک بردر یا همون کادر به مطالب اضافه کنم، یعنی هر مطلب، توی یک کار مشخص بیاد...
ممنون می شوم کمک کنید و بگید که چه کدی را کجای قالب باید بنویسم؟
حل این مشکل برام خیلی مهم هست... دوستان منتظر کمک و راهنمایی شما هستم.
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۵-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ عصر
ارسال: #11
RE: مشکل کادربندی مطلب در قالب
(۱۵-۶-۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ عصر)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قالب شما مشکل ساختاری داره !
اما برای اینکه کارتون راه بیافته می توانید این کد را به انتهای فایل template.css قالبتون اضافه کنید .
#ahooragraphic_4_1 table.blog
{
border:solid #999 1px;
}

ممنونRose
مشکل اول حل شد.... اما اگر الان سایت را ملاحظه کنید، 2 مطلب در سایت منتشر شده است. من می خواهم این دومطلب با یک خط از هم جدا شوند.... یعنی هرمطلب، از مطلب دیگر جدا شود.
Roseممنون از کمک و راهنماییتانRose
۱۵-۶-۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #12
دوست عزیز برای اینکه این مشکلتون هم حل بشه می تونید این کد را به انتهای فایل template.css قالبتون اضافه کنید:
.article_separator{
    width:300px;
    height:1px;
    position:relative;
    background:#999 center no-repeat;
    float:left;
    margin:10px 0;
    margin-right:25%;
    margin-left:25%;
}
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، saeedtkh
۱۶-۶-۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #13
ممنون استاد
فقط یک مشکل که اینحا هست، من از ماژول image crawler در موقعیت top قالب استفاده می کردم، اما الان دیگه نشون نمیده! تنظیمات ترازبندی منو هم توی تنظیمات خود ماژول درست هست و هیچ مشکلی برای نمایش نباید وجود داشته باشه. حالا مشکل از تغییرات بوجود آمده هست؟
۱۶-۶-۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #14
این کدهایی که بهتون گفتم اضافه کنید ربطی به عدم نمایش یک ماژول نداره . نهایتاً ممکنه این دو کد باعث تغییر مکان اون موقعیت شده باشه :
که البته غیر منطقی است .
این دو کد را از کدهایی که در قالب قرار داده اید حذف کنید ببینید درست می شود یا خیر . اگر مشکل از این کدها بود که باید ساختار قالبتون بررسی بشه و دقیقتر کدنویسی بشه . واگرنه بررسی کنید که آخرین تغییراتی که در نمایش ماژولها داده بودید چه بوده .
احتمالاً چیزی را حذف و یا اضافه کرده اید .
یک بار در قسمت مدیریت در منوی ابزارها گزینه چک کلی را انتخاب کنید تا جداول بررسی شود .
بعد کش جوملا و کش مرورگر خود را هم پاک کنید .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، saeedtkh
۱۶-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۱۱ صبح
ارسال: #15
چجوری میتونم این کد دومی که برای جداسازی مطالب قرار دادید را جوری تغییر بدم که خط به جای قرار گیری در وسط، کاملا زیر متن بیاد؟
۱۶-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #16
از این کد استفاده کنید :
.article_separator{
    width:100%;
    height:1px;
    background:#999 center no-repeat;
    margin:10px 0;
}
امضاء شاهین سمیع عادل

سپاس شده توسط صابرمحمدی ، مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، saeedtkh
۱۶-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۱۰ صبح
ارسال: #17
ممنون استاد عزیزRose
RoseRoseRoseRose
مشکل به طور کامل برطرف شد. ممنون از همه دوستانی که پیگیری کردند علی الخصوص استاد سمیع عادل عزیز که باعث شدند کمی به معلوماتم اضافه بشه....Rose
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۱۹-۶-۱۳۹۰, ۰۴:۳۱ صبح
ارسال: #18
من با آقاي ستار رضايي كه اين قالب رو براي شما كدنويسي كردند صحبت كردم !
پي اس دي كه شما براي تبديل به ايشون داديد براي شما تبديل شده و شما قبل از اينكه براي تبديل پي اس دي رو تحويل مي داديد بايد همه موارد رو در نظر ميگرفتيد و حتي موقعيت اسلايدشو هم در نظر نگرفته بوديد !
وقتي شما پي اس دي تهيه شده را به كسي ميدهيد تا براتون تبديل كنه عينا مانند پي اس دي قالب شما آماده ميشه و براي كادر بندي و فاصله گذاري نيز مي بايد در پي اس دي استايل دلخواه رو قرار ميداديد.
مشكل ساختاري هم كه دوستان عنوان كردند در اصل مشكل پي اس دي شما بوده و بهتر اين است كه مشكلات قالب رو با آقاي رضايي درميان بزاريد چون ايشون يكي از طراحان حرفه اي قالب جوملا هستند.
من ابتدا فكر ميكردم اين قالب از قالب هاي رايگان بوده و شما دانلود و استفاده كرديد وگرنه از كدهاي قالب متوجه شدم كه كار آقاي رضايي مدير سايت اهورا گرافيك و عضو تيم مديريت جومينا است.
به هرحال اگر قالبي تجاري خريديد و يا سفارشي براي شما طراحي شد قبل از مطرح كردن مشكلات با طراح قالب صحبت كنيد چون اينگونه تاپيك ها باعث رنجيده شدن طراحان قالب از انجمن و دوستاني كه پاسخ ميدهند خواهد شد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، مرتضی محمدجانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان