زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور 404 در جستجوی مطالب جوملا
۱۶-۱-۱۳۹۶, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #1
ارور 404 در جستجوی مطالب جوملا
سلام
من در سایتم از جستجوی پیش فرض جوملا استفاده می کنم
وقتی مطلبی رو سرچ می کنم و لیستی از مطالب من باز می شه یک مشکل داره
بیشتر مطالب پیدا شده در جستجو رو که باز می کنم ارور 404 میده
البته من کامپوننت tz_portfolio رو دارم با دقتی که کردم مطالبی که ارور میده در آدرس مرورگرم نشون میده که از این کامپوننت اجرا می شه لینک رو در زیر میزارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و مطالبم که درست اجرا می شه از مطالب خود جوملا خونده می شه مثل لینک زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی تنظیمات جستجو نگا کردم متوجه نشدم چطور باید این مشکل رو رفع کنم اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه ممنون
یک نکته این کامپوننت با مطالب جوملا یکی شده یعنی وقتی کامپوننت tz_portfolio رو باز می کنم توی مطالب جوملا میرم و بالعکس
امضاء rsam
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۱-۱۳۹۶, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #2
RE: ارور 404 در جستجوی مطالب جوملا
احيانا ً افزونه اي مثل sh404sef نصب نكردي روي جوملا ؟‌ اگر نصب كردي غيرفعالش كن و چك كن ببين چطوريه

و مسئله ديگه ، سئوي خود جوملا رو هم غيرفعال كن و ببين مشكل برطرف ميشه يا خير
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۶-۱-۱۳۹۶, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #3
سئو جوملا رو غیر فعال کردم درست شد
ولی الان مشکلی برای سئو و رتبه سایتم بوجود نمیاد؟
و اینکه نتایج جستجو در صفحه اصلی سایتم نمایش داده می شه ولی من می خوام توی صفحه اصلی خود مطلب بره
البته این فقط برای مطالبی هست که قبلا 404 میداد
باقی مطالب درست هست
امضاء rsam
۱۶-۱-۱۳۹۶, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #4
من با این موضوع مشکل دارم چون تمامی آدرس صفحات سایت من عوض شده و این برای سئو سایتم خیلی مشکل ساز هست راه دیگه ایی غیر این وجود نداره؟
بهتر نیست کامپوننت tz_portfolio رو پاک کنم؟ و فقط از مطالب خود جوملا استفاده بشه؟
امضاء rsam
۱۷-۱-۱۳۹۶, ۰۴:۴۵ صبح
ارسال: #5
در کل هرچی کمتر از افزونه های جانبی استفاده کنی خب صد در صد بهتره ، هم اینکه مشکل امنیتی کمتری برات پیش میاد، هم اینکه در آینده اگر افزونه ای اپدیت نشد و از رده خارج بشه به دردسر نمیخوری.

الان بستگی داره چرا داری از این کامپوننت استفاده میکنی ، اگه خود جوملای تنها کارت رو راه میندازه خب از همون استفاده کن.

ضمنا ً پیشنهاد میکنم کامپوننت نقشه سایت خوب مثل jSitemap یا AimySitemap رو نصب کنی و هروقت مطلب جدیدی اضافه شد نقشه سایت رو بسازی ، با این کار هم موتورهای جستجو سریعتر و بهتر سایتت رو ایندکس میکنند هم اینکه هنگام خزیدن این نقشه سایت ها متوجه میشی چه لینکی خطای 404 یا هر چیز دیگه میده و راحت میتونی پیدا و مشکلش رو حل کنی ...

ضمنا ً پلاگین Canonical رو هم فراموش نکنید و توی فایل htaccess دستور بدید که وبسایتتون یا با www یا بدون اون ( یعنی فقط یکیشون ) باز بشه نه هر دو ... اینها برای سئوی سایتتون تاثیر مثبتی داره
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان