زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول خبری خوب و کامل .... لطفا کمکم کنین
۶-۱-۱۳۹۶, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #1
Sad ماژول خبری خوب و کامل .... لطفا کمکم کنین
سلام دوستان نازنین ..... سال نو مبارک .... یک سئوال دارم ..... بنده دنبال افزونه ای خبری برای جوملا می گردم ( که با پرداخت هزینه خرید این افزونه هم مشگلی نیست) بتواند اخبار رو با تصاویر با اندازه یکسان ، فونت و رنگ و اندازه یکسان ، مقدار سطرهای ادامه مطلب یکسان نشون بده ، یعنی اول یک معیارهای انتخاب بشه و کل مطالب رو با اون حالت نشون بده . بنده از ماژول زیر نیز استفاده کردم باز نمی شه... لاقل اندازه تصاویر یکسان بود حل می شد ، در این ماژول مقادیر رو می دم مثلا برای عکس ولی باز دیده نمیشه ، آیا ممکنه سایتم مشگل داشته باشه؟ ..... دیگه خسته شدم هر خبری در سایت می زارم باید عکس اون خبر رو ببرم فتوشاپ سایزشو یکسان کنم و آپلود کنم تا یکی باشه و یا برای نوشته ها باید فونت و رنگ هر دفعه باید عوض کنم دیگه خسته شدم ..... می خوام تمامی کارهارو افزونه انجام بده .... سایت بنده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا کسی کمکم کنه ......
Sb2max@gmail.com ایمیل بنده :
news show sp2 ماژول مورد استفاده در سایت :
rose.gif
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۱-۱۳۹۶, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #2
RE: ماژول خبری خوب و کامل .... لطفا کمکم کنین
منم همین مشکلات رو داشتم و چندین ماژول رو نصب و تست زدم که همه یه مشکلی داشتند، الان از ماژول RAXO-All Mode استفاده میکنم که هم با جوملا و K2 کار میکنه ، همه جور مدل خبر رو نمایش میده ، آخرین - اولین - تصادفی و غیره
رسپانسیو هست و همینطور چیزهایی که شما میخاید رو داره . نمونش رو میتونید توی سایت من ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط تجاری هست ولی نال شده ش توی نت گیر میاد

امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، sb2max
۸-۱-۱۳۹۶, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #3
سلام مهندس . حاله شما؟ ممنونم که جواب دادین. من سایت شما رو دیدم. عالیه.آیا بجز سایز عکس ها میشه نوع فونت ، تعداد سطر و سایز فون نوشته هارو هم یکسان کرد؟
۸-۱-۱۳۹۶, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #4
سلامی دوباره. بنده این ماژول raxo allmode pro رو تهیه کردم و نصب کردم .جالبه مرسی. ولی چندین مشگل اساسی دارم فکر می کنم اصلی ترین هست :

1. تنظیمات این ماژول شامل تصاویری که از جای دیگر لینک داده ام در مطلب نمیشه یعنی اصلا تصویر رو بالا نمی یاره ، به عبارتی باید خودت عکس رو در سایتت آپلود کنی نه از جای دیگری بیاری

2. آیا جای هست که راحت بشه رنگ تیتر مطالب رو که خودش دیفالت قرمز می ده رو عوض کرد؟

3. آیا میشه تصویری که برای بکراند تیتر مطالب خودش می یاره رو حذف کرد؟ تصویری که من برای سر تیترها درست کردم. منظورم در تصویر ضمیمه مشخص شده هست.

تصویر :

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۸-۱-۱۳۹۶, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #5
درود
تصاویر رو کم حجم کنید و در سایت خودتون اپلود کنید.برای تغییر رنگ فونت آدرس سایت رو قرار دهید تا دوستان بصورت آنلاین کدهای موردنیاز برای تغییر را برای شما یافته و قرار دهند
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، sb2max
۸-۱-۱۳۹۶, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #6
سلام
بله میتونید همه این چیزهایی رو که نیاز دارید تغییر بدید - بصورت عمودی یا افقی نمایش بدید - فونت دلخواه بهش اضافه کنید - سطر و ستون رو به اندازه ی که مایل هستید تنظیم کنید - رنگ سطر و سربرگش رو عوض کنید - فقط باید فایل CSS هر کدوم رو تغییر بدید .

برای تصاویر هم باید حداقل یدونه عکس اولی رو اپلود کنید توی سایت خودتون . چون ماژول میاد برای اینکه سرعت بهتری داشته باشه تصویر رو توی یه پوشه برا خودش کش میکنه - از لینک خارجی باشه نمیتونه اینکار رو انجام بده - بیشتر ماژولها اینطوری عمل میکنند
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، sb2max ، پیام عمرانی
۹-۱-۱۳۹۶, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #7
سلام جناب ممنونم از پاسختون .مثل همیشه کمکم می کنین .سپاس

سلام .ممنونم از راهنمایی بجاتون خیلی مفید بود ، واقعا ممنونم نازنین .سپاس
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن: