زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در تغییرات ماژول ها
۱۵-۱۲-۱۳۹۵, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #1
مشکل در تغییرات ماژول ها
با سلام دوستان

من از قالب BT Travel به صورت آنلاین استفاده کردم اما هر ماژولی که استفاده میکنم ارور زیر رو میده اما همون ماژول ها رو زمانی که آفلاین استفاده میکنم هیچ اروری نمیده :

Warning: include(themes/-1/-1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/test/public_html/templates/bt_travel/html/mod_bt_tabs/default.php on line 35

Warning: include(themes/-1/-1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/test/public_html/templates/bt_travel/html/mod_bt_tabs/default.php on line 35

Warning: include(): Failed opening 'themes/-1/-1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/test/public_html/templates/bt_travel/html/mod_bt_tabs/default.php on line 35
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۱۲-۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در تغییرات ماژول ها
احتمالا بخاطر نسخه متفاوت استفاده شده php باشه ، اگر مشکلی ایجاد نمیکنه ، چون اینها فقط هشدار هستند ، میتونید گزارش خطای جوملا رو روی هیچ بزارید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۱۲-۱۳۹۵, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #3
"احتمالا بخاطر نسخه متفاوت استفاده شده php باشه ، اگر مشکلی ایجاد نمیکنه ، چون اینها فقط هشدار هستند ، میتونید گزارش خطای جوملا رو روی هیچ بزارید

"

چطوری باید این کار رو بکنم
۱۵-۱۲-۱۳۹۵, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #4
به تنظیمات عمومی / سرور / گزارش خطا برید و اون رو بزارید روی هیچ
امضاء Pourdaryaei

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۵-۱۲-۱۳۹۵, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #5
این کار رو که انجام میدم کلا دیگه ماژول رو نمایش نمیده در حالی که من نیاز دارم به استفاده از ماژول ها
۱۶-۱۲-۱۳۹۵, ۰۵:۲۲ صبح
ارسال: #6
اگه اونطور ک اقای پوردریایی گفتند مشکل از اختلاف نسخه php باشه شما میتونید این اختلاف رو برطرف کنید...
تو لوکال چک کنید ک از چ نسخه php استفاده میشه و تو هاست هم همون نسخه رو انتخاب کنید.
اینکه تو هاست از کجا این کارو انجام بدید میتونید از پشتیبان سرور کمک بگیرید...
تو لوکال هم تو یک نگاهی تو تنظیمات نرم افزاری ک کار میکنید بندازید پیداش میکنید...
امضاء hamzeh12hh

۱۶-۱۲-۱۳۹۵, ۰۵:۳۱ صبح
ارسال: #7
و البته مطمئن شوید ک سایت شما در لوکال دقیقا همونه ک در هاست قرار دادید...
ممکنه شما روی هاست یک سری افزونه های دیگه هم داشته باشید ک با این قالب جور در نمیاد یا اینکه نسخه های جوملا متفاوت باشه یا اینکه کامل انتقال نداده باشید و یا هر چیز دیگری...
اگه وقتش رو دارید دقیقا همون نسخه لوکال رو با تمام تجهیزاتش و بدون تغییر ب هاست منتقل کنید...
من خودم قبلا شبیه این مشکل رو با mybb داشتم ک بعد پرس و جو و نهایتا نرسیدن ب نتیجه و بدون اینکه بدونم جریان از کجا اب میخوره همون نسخه لوکال رو ب هاست منتقل کردم و مشکل حل شد
امضاء hamzeh12hh

۱۴-۱-۱۳۹۶, ۰۵:۵۸ عصر
ارسال: #8
سلام

دوستان مشکل بنده همچنان پابرجاست ، لطفا بررسی بفرمایید مشکل هزینه هم نیست

با تشکر
۱۴-۱-۱۳۹۶, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #9
سلام دوست عزیز - دموی سایت و اطلاعات ورود به وبسایتت رو برام پیام خصوصی کنید ببینم چطوریه
امضاء Pourdaryaei

۱۵-۱-۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #10
خب الان گزارش خطا رو غيرفعال كردم چيزي نمايش نميده، بجز اين خطاها مشكل ديگه اي هم داريد؟‌ منظورم اينه توي كاركرد افزونه ها چطوره ؟
امضاء Pourdaryaei

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان