زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در مدیریت ماژول ها
۲۱-۱۱-۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #1
مشکل در مدیریت ماژول ها
سلام من سایتی رو با جوملا 3.6.4 روی ومپ طراحی و به هاست انتقال دادم. بعد جوملا به 3.6.5 اپدیت شد. حالا وقتی وارد قسمت مدیریت ماژول ها میشم و میخوام یک ماژول به عنوان مثال اچ تی ام ال ساده رو ویرایش کنم یک لحظه قسمت ویرایش میاد و بعد صفحه سفید میشه و فقط قسمت انتخا موقعیت ماژول تو صفحه سمت چپ میمونه
باید توی نظیمات سایت خطایاب و فعال کنم تا کار کنه اما وقتی عیب یابی رو فعال میکنم سایت بالا نمیاد و خیلی طول میکشه.
چکار کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۱۱-۱۳۹۵, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در مدیریت ماژول ها
اگه بکاپ دارید برگردونید و آخرین نسخه جوملا رو در روت هاست اکسترکت کنید اگر بکپ ندارید از اطلاعت فعلی بکاپ بگیرین و همین کار و انجام بدید و پوشه اینستال و حذف کنید
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان