زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۴۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويرايش قالب - sj_kay
۲۰-۱۱-۱۳۹۵, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #1
ويرايش قالب - sj_kay
سلام

من برای این قالب sj_kay که از سایت اسمارت اد انز هست می خوام کارهای زیر رو انجام بدم - اگر کسی می تونه کمک کنه - اگر کسی می تونه انجام بده شامل هزینه هم بشه هزینه اش رو هم پرداخت م یکنم - هزنیه منصفانه

1- اضافه کردن فونت به قالب
2- اضافه کردن سه موقعیت بالای منو - سه موقعیت جدید - ریسپانسیو هم باشه - برای گذاشتن سه ماژول جدید
3- اسلاید شو به اندازه تمام صفحه شود - الان وسط صفحه است از دوطرف چپ و راست هالی هست - رنگ ابی پشت برداشته بشه و به جای اون اسلاید شو تمام صفحه رو بگیره
4- اون نوار ابی منو رو کوچیک تر کنم - که اون هم کلی واسه خودش داستان داره

خودم تا حدودی نصفه و نیمه انجام دادم و ولی یا ریسپانسیو نیست - یا جای دیگر رو دچار مشکل کرده و یا مشکلات دیگه

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۱۱-۱۳۹۵, ۰۳:۵۵ صبح
ارسال: #2
RE: ويرايش قالب - sj_kay
1- اضافه کردن فونت که بارها و بارها توضیح داده شده و خیلی ساده است یه نگاه به آموزش ها بندازید
2- در تنظیمات قالب امکان ایجاد موقعیت هست
3- برای اسلاید شو یک موقیت دیگه بسازید
4- نوار آبی هم از css قابل تنظیمه

در هر صورت اگه خودتون نتونستین در خصوصی تماس بگیرین
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان