زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۴۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین نسخه کامپوننت Jom Social
۱۲-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #1
آخرین نسخه کامپوننت Jom Social
با سلام،

من مدیر سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستم. اخیرا کامپوننت JomSocial رو خریدم که باهاش چند تا پروژه ببندم. خودم قسمت Frontend رو کاملا فارسی کردم و چند روزی هم رو قالبهاش کار کردم و در نهایت یه قالب جدید درست کردم که همان قالب Default کامپوننت بوده ولی کاملا RTL بوده و تصاویر رو هم RTL کردم. قالب تو یه فولدر مجزا در فولدر قالبهای Jom Social قرار گرفته است.

این کامپوننت رو در آدرس زیر نصب کردم و از دوستان عزیز میخوام که نظرشون رو در مورد ترجمه و همچنین RTL بودن قالب بگن.

http://www.vitrin24.com

دوستانی که این کامپوننت رو دارند و در زمینه استایلها و CSS های اون مشکل دارن، اینجا مطرح کنن. سعی می کنم بهشون پاسخ بدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #2
RE: آخرین نسخه کامپوننت Jom Social
دوست عزیز تاپتیک شما به مشکلات عمومی انتفال یافت.
در حالت کلی مشکلی مشاهده نشد.(در مرد RTL قالب )وارد جزئیات نشدم.
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۲-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ عصر
ارسال: #3
RE: آخرین نسخه کامپوننت Jom Social
عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
عرض کنم خدمتتون که این قالبش هنوز به نظر من کار داره تا اینکه جدابیت کارتون بره بالاتر.کامنت کردن و لایک دادن توی این جور سوشال ها مهمه
ورود اعضا و حساب کاربری در طرفین سایت به چه جهت است؟
شما باید پنل رو جوری تنظیم بفرمایید که کاربر سردرگم نشه و وجود یک پنل تحت عنوان پنل کاربری کافی است
انشالله که موفق باشید
شما با قرار دادن موقعیت های بیشتر می تونید از امکانات بیشتری توی این سایت استفاده کنید که در حال حاضر 5-6 تا موقعیت بیشتر نیست و میشه این موقعیت هارو گسترش داد و به خوبی استفاده کرد از اونهاRose
امضاء امیررضا مرتضوی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان