زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۲۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب قالب جدید به صورت لوکال بدون حذف اطلاعات
۲-۱۱-۱۳۹۵, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #1
نصب قالب جدید به صورت لوکال بدون حذف اطلاعات
با سلام و احترام

لطفا بفرمائید قالب جدید را چطوری بر روی جوملا 3.6.5 که لوکال نصب شده است؛ نصب کنم تا اطلاعاتم از بین نرود؟

توضیح: سایتی داریم که در حال فعالیت است پکیج اون رو بک آپ گرفتیم و به صورت لوکال آن را به آخرین نسخه جوملا 3.6.5 ارتقاء دادیم.
اطلاعاتی بر روی این بستر وجود دارد (مدیریت رسانه، مدیریت مطالب و پایگاه داده)
قالب جدیدی می‌خواهیم به صورت لوکال بر روی این بستر نصب کنیم.

لطفا راهنمایی بفرمائید.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۱۱-۱۳۹۵, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: نصب قالب جدید به صورت لوکال بدون حذف اطلاعات
قبل از هرچيزي از اطلاعاتت بك اپ بگير - بعد هم مثل بقيه افزونه ها نصبش كنيد - ربطي به از بين رفتن اطلاعات نداره ولي محض احتياط هميشه قبلش بك اپ بگيريد ...

در اخر هم بايد ماژولها رو توي جاي خاص خودش قرار بديد
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۱۱-۱۳۹۵, ۰۷:۴۶ عصر
ارسال: #3
ببخشید ظاهرا نتونستم منظورم رو خوب برسونم. افزونه نیست. یه قالب (tem) جدیده می خوام نصبش کنم. به صورت لوکال. با همون توضیحاتی که دادم به نظرم واضح گفتم. Smile
۲-۱۱-۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ عصر
ارسال: #4
اگر منظورتون اینه که یک وب سایت رو که آنلاین هست نیاز دارید لوکال هم داشته باشید
کافیه از کل وب سایت و دیتا بیس بکاپ بگیرید و در لوکال نصب کنید

بهترین روش استفاده از کامپوننت اکیبا بکاپ هست که از سایت شما یک بسته نصبی قابل نصب مثل جوملا خام رو میده.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲-۱۱-۱۳۹۵, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #5
ببخشید اجازه بدین مشکل رو کامل بیان کنم.

ما یه سایت داریم. چون می‌خواستیم اون رو ارتقاء بدیم از کل پکیج روی سرور بک‌آپ گرفتیم. (تا اینجا درست) چون سایت فعاله می‌بایست به صورت لوکال روی اون کار کنیم. خوب ... جوملا رو به صورت لوکال روی سیستم نصب کردیم و پایگاه داده‌ای که داشتیم رو هم با اون ست کردیم و بعد اون رو از نسخه 2.5 به نسخه 3.5 و بعد به نسخه 3.6.5 ارتقاء دادیم. (تا اینجا هم درست).
حالا یه قالب جدیدی (که یه پکیج است و با نسخه 3.5 سازگاره) می‌خوایم روی این بستر با این شرایطی که گفتم نصب کنیم. مشکلی که داره وقتی این قالب جدید رو نصب می‌کنیم اطلاعات قبلیمون رو که شامل (مدیریت مطالب، مدیریت رسانه و ....) رو نشون نمی‌ده. حالا باید چه کار کنیم؟ امیدوارم تونسته باشم مشکل رو درست توضیح داده باشم.

با تشکر
۲-۱۱-۱۳۹۵, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #6
متوجه شدم در واقع شما میخوای اطلاعات سایت فعلی رو به یک وب سایت دیگه منتقل کنید
برای این کار سایت جدید رو نصب و راه اندازی کنید
بعد فقط جداولی از دیتا بیس رو که مد نظرتون هست رو بکاپ بگیرید و در سایت جدید اکسترکت کنید
به طور مثال content نام جدول مطالب هست و....
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط mohemm
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان