زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل لینک اضافه به سبد خرید
۱۷-۲-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ صبح
ارسال: #1
مشکل لینک اضافه به سبد خرید
سلام خسته نباشید
من ی مشکلی تو کامپوننت جوم شاپینگ دارم
این وبسایتمه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون اول صفحه 3تا محصول هستش که روی افزودن به سبد خرید کلیک کنید هیچ کاری نمیکنه مثل اینه که صفحه رو
reload
کردی دلیلشم اینه که لینک میخواد و من این لینک رو ندارم
اما وقتی وارد جزئیات محصول بشید پائین صفحه 2تا دکمه هست که روی اضافه کردن به سبد خرید کلیک کنید محصول رو به سبد خرید اضافه میکنه
حالا میشه راهنمائیم کنید که چطور به همون صفحه اول به افزودن به سبد خرید لینک بدم که وقتی روش کلیک میکنن وارد سبد خرید بشه؟
(میدونم تو کدوم فایل و کدوم خط باید آدرس لینک رو بدم فقط طریقه لینکش رو بگید ممنون میشم)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #11
RE: مشکل لینک اضافه به سبد خرید
سلام دوستان
من برای یک سایت کتاب میخوام یه گزینه اضافه به سبد خرید بزارم که طرف سفارش بده و بعد کتاب ها براش ارسال بشه و موقع ارسال پول دریافت بشه.
نمیخواد پرداخت اینترنتی داشته باشه. چجوری میتونم همچین امکانی رو به این سایت اضافه کنم؟ نمیخوام فروشگاه ساز باشه و مجبور باشم کتاب ها رو مجدد وارد فروشگاه کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۱۰-۱۳۹۵, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #12
با عرض سلام
دوستان بنده جوم شاپینگ رو از سایت مرجع دانلود کردم اما مشکلی که دارم اینه که وقتی روی دکمه افزودن به سبد خرید در لیست محصولات کلیک می کنیم مشابه دکمه جزئیات عمل میکنه و وارد توضیحات محصول میشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۱۰-۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ عصر
ارسال: #13
این مورد از تنظیمات خود کامپوننت قابل تغییره الان حضور ذهن ندارم دقیقا راهنمایی کنم یه نگاهی بهش بندازید متوجه میشید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان