زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۳۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
api اینستاگرام
۷-۱۰-۱۳۹۵, ۰۹:۰۸ عصر
ارسال: #1
api اینستاگرام
با سلام
من یه سایت شبیه این میخوام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه با جوملا پیاده سازی کرد و با api ای که دارم ارتباط برقرار کرد و چطوری..کسی میدونه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۱۰-۱۳۹۵, ۰۸:۲۸ عصر
ارسال: #2
RE: api اینستاگرام
یعنی کسی نمیدونه که بتونه تو این زمینه کمکم کنه؟Sad
۹-۱۰-۱۳۹۵, ۱۲:۵۵ صبح
ارسال: #3
درمورد API ايسنتاگرام هرچي ميخاي بدوني تو وبسايت خودش هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولي درباره اون سايتي كه فرستادي حتي نميدونم چيكار ميكنه‌!
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، zohre.alv
۱۲-۱۰-۱۳۹۵, ۰۳:۴۷ عصر
ارسال: #4
خوب این سایت فروش لایک و فالاور اینستاگرام هست منم یه همچین سایتی میخوام البته فقط فروش فالور..api هم دارم اما نمیدونم چجوری با فروش در جوملا کار کنم
۱۹-۱۰-۱۳۹۵, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #5
یعنی کسی نمیتونه تو این زمینه راهنماییم کنه

یه سایتی شبیه این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که بتونه با api خرید فالوور ارتباط برقرار کنه بعد خرید و پرداخت و براش مثلا فالوور زیاد کنه برای اون آی دی
۲۲-۱۰-۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ صبح
ارسال: #6
سلام
روش کار این سایت ها اینه که از کاربران میخواد که سایرین رو لایک یا فالو کنند و سکه دریافت کنند مثل یه بازی بعد برای هر لایک یک سکه میگیرین و برای اینکه لایکشون بالا بره لایک میخرن و برای هر لایک دو سکه میدن یعنی دوبرابر امتیاز دریافتی
با این حساب وقتی هزار تا لایک انجام میشه سایت میتونه هزارتا به کاربرا بفروشه و میشه 200 تا
برای تلگرام هم این است

البته کسانی که کاربر فیک اضافه میکنند به کنار
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۱۰-۱۳۹۵, ۰۳:۴۶ عصر
ارسال: #7
آقای سلیمانی همینطور که گفتم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همچین سایتی میخوام اما نمیدونم چجوری باید کار کرد؟!
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان