زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۴۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدیه ویژه : کامپوننت آسان پرداخت متصل به درگاه های عضو شتاب و زرین پال
۱۷-۹-۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ صبح
ارسال: #1
هدیه ویژه : کامپوننت آسان پرداخت متصل به درگاه های عضو شتاب و زرین پال
درود خدمت شما دوستان گرامی . اگر در وب سایت خود هیچ فروشگاه ساز و فرم سازی ندارید یا اینکه چندین بانک درگاه گرفتید ولی بستر دریافت پول سریع از کاربر در جوملا برای شما امکان پذیر نیست پس تا ادمه مطلب با ما باشید .

خوب دوستان افزونه مذکور به اکثر بانک های ایرانی متصل شده است و همینطور به وب سایت درگاه واسط زرین پال . شما با نصب این کامپوننت می توانید به راحتی از کاربر در سایت به صورت آنلاین پول دریافت کنید .

برخی از امکانات این افزونه به شرح زیر هست :

۱. متصل به درگاه واسط زرین پال ( تست شده - نهایی )

۲. متصل به درگاه بانک ملت جوملا ( تست شده - نهایی )

۳. متصل به درگاه بانک سامان جوملا ( تست شده - نهایی )

۴. متصل به درگاه بانک ملی جوملا ( تست نشده )

۵. متصل به درگاه بانک پاسارگارد جوملا ( تست نشده )

۶. متصل به درگاه ایران کیش جوملا ( تست نشده )

۷. متصل به درگاه بانک سپه جوملا ( تست نشده )

۸. متصل به درگاه بانک پارسیان جوملا ( تست نشده )

۹. دارای پنل مدیریت حرفه با رابط کاربری مناسب

۱۰. دارای بخش دریافت خروجی بر اساس تاریخ به دو فرمت ( csv و pdf )

۱۱. دارای بخش نمایش آمار گرافیکی بسیار زیبا بر اساس تمام پرداختی ها با تفکیک

۱۲. دارای بخش راهنما

۱۳. دارای بخش تنظیمات مخصوص به افزونه متصل به جوملا

۱۴. دارای بخش مخصوص نمایش فاکتور های ایجاد شده در سایت

۱۵. دارای کتابخانه امنیتی برای ذخیره سازی برخی از حملات xss

۱۶. دارای کد کپچای گوگل ( آنتی اسپم )

۱۷. دارای بخش نمایش پیش فاکتور

۱۸. دارای بخش نمایش فاکتور پرداختی به علاوه دریافت خروجی pdf پرداخت موفق به واسطه کاربر

۱۹. جستجو بر اساس شماره پیگیری در بخش مدیریت

به برخی از تصاویر زیر توجه کنید :

[تصویر:  status-price.gif]

[تصویر:  4.png]

توجه : ما برای همه درگاه های بالا بر اساس داکیومنت هایی که در اینترنت بود کد نوشتیم ولی خوب جایی برای تست نداشتیم جز بانک سامان ملت و همینطور درگاه واسط زرین پال اگر دوستان درگاه های دیگر بانک ها یا اون مواردی که نوشته تست نشده روی دامنه سایتشون فعال هست برای همکاری لطفا در همینجا اعلام کنند یا پیغام خصوصی بدند

توجه : در صورتی که درگاه مجاز واسط دیگری که فیلتر نشده است و با قوانین جدید در حال فعالیت هست دارید کار می کنید پس اون رو به ما معرفی کنید .

توجه : سعی می کنم در روز های آینده امکانات خیلی زیادی رو به این کامپوننت بر اساس نظرات شما عزیزان اضافه کنم

توجه : کامپوننت آسان پرداخت جامع جوملا با پشتیبانی از اکثر درگاه های ایرانی در دو نسخه ( مخصوص درگاه واسط زرین پال - نسخه پشتیبانی کامل همه درگاه ها ) منتشر شده است . این دو نسخه هیچ تفاوتی با هم ندارند فقط موردی که مخصوص زرین پال ارائه گشته دیگر درگاه ها را پشتیبانی نمی کند و کاملا کد باز می باشد ولی در نسخه دوم تمام درگاه ها پشتیبانی می شود ولی برخی از فایل های کتابخانه ای کد شده است . این مورد هیچ مشکل امنیتی برای شما مدیران/عزیزان ایجاد نمی کند و به راحتی می توانید در هر هاست اشتراکی و اختصاصی آن را نصب کنید.

لازم به ذکر هست در اکثر هاستینگ ها و سرور ها کتابخانه سورس گاردین نصب می باشد در صورت نصب نبودن فقط کافیست به مدیر هاست پیغام ارسال کنید یا در سایت اصلی سازنده به صورت رایگان روی سرور خود نصب کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه : دوستانی که در زمینه امنیت فعالیت می کنند با کمال میل و افتخار منتظر کمک از طرف شما هستیم برای تامین امنیت بهتر این اسکریپت . لازم به ذکر هست تمام تلاش من برای بهینه سازی و همینطور امن شدن این افزونه انجام شده ولی خوب امنیت یک چیز نسبی هست که همیشه امکان به چالش کشیده شدن آن وجود دارد .

توجه : افزونه به هیچ سایتی متصل نمی باشد و هیچ اطلاعاتی در هیج جا جز سایت شما ذخیره سازی نمی شود اگر فکر می کنید خلاف این هست لطفا با ذکر مدارک حتما سورس رو به صورت کامل پاپلیک می کنم .

توجه : من فقط دو سه تا کتابخونه مربوط به بانک رو کد کردم که فقط ارسال به بانک رو انجام می دهند و حتی کتابخونه مربوط به جلوگیری از حملات xss و sql انجکشن رو هم کد نکردم که دوستان امنیتی در این راه بتونند افزونه رو به چالش بکشانند .

توجه : دوستان به هیچ عنوان برای فعال کردن کپی رایت ما هیچ فایلی را کد گذاری نکردیم لذا لطف شما و همینطور برای حمایت از ساخت دیگر افزونه ای رایگان و تبدیل شدن این افزونه به یک کامپوننت جامع پرداخت , از پاک کردن کپی رایت جدا خودداری کنید هم از نظر اخلاقی و هم از نظر شرعی دارای مشکل هست و مجاز نیست.

[تصویر:  1.png]

لینک دانلود افزونه با پوشش درگاه های بانکی و زرین پال از گیت هاب :

https://github.com/shahryarjb/tinypayment-all-persian-bank/releases

لینک دانلود افزونه فقط با پوشش زرین پال از گیت هاب :

https://github.com/shahryarjb/tinypayment-zarinpal/releases

لطفا در گیت ها برای توسعه افزونه بشتابید . یک کار تیمی بهتر از یک کار انفرادی می باشد البته در صورتی که ایده های جدید مطرح گردد.

توجه : در نسخه آینده این افزونه به سمتی به روز رسانی می شود که با دیگر افزونه های بانکی اینتگریت شود و همینطور امکانات مدیریتی بهتری را در اختیار شما عزیزان قرار بدهد .

توجه : اتصال به درگاه پیامک برای این افزونه آماده شده هست در حال تست هستیم اگر دوستان در این انجمن هستند که درگاه پیامک دارند به صورت رایگان به این افزونه متصل می گردد فقط داکیومنت و یک پنل با شارژ ۱۰ ۲۰ تا اسمسی برای بنده پیغام خصوصی کنند تا تست بزنم و بهینه سازی کنم.

منبع سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه : کتابخانه استفاده شده برای pdf اسکریپت کد باز tcpdf می باشد در گیت هاب می تونید نسخه کد باز اون رو پیدا کنید . این نسخه بدون مشکل برای تمام مروگر ها و همینطور بهینه شده برای جوملا به واسطه خودم شده

امید وارم با نظرات خودتون در این راه حمایت کنید.

مدیران در صورت نیاز اگر فکر می کنند از دو لینکی که به گیت هاب می ره دانلود کنند پیوست کنند . چون من در روز ها و هفته های آینده به روز رسانی می دم گفتم بخش رلیز ها رو قرار بدم که تو سایت گیت هاب هم هست تا بدون مشکل دوستان دانلود کنند

نظرات مدیران محترم انجمن و همینطور کاربران واقعا حمایت کننده ما در به روز کردن این افزونه است
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، محمدسلیمانی ، Reza Ganji ، mahan
۱-۱۰-۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ عصر
ارسال: #2
RE: هدیه ویژه : کامپوننت آسان پرداخت متصل به درگاه های عضو شتاب و زرین پال
با درود

دوستانی که در وب سایت خودشان از کامپوننت sh404sef استفاده می کنند فقط کافی هست برند در خود کامپوننت sh404sef و اونجا روی تنظیمات بزنند در تپ کامپوننت دنبال افزونه tinypayment بگرند و بعد اونجا از لینک sef شده خارج کنند خود افزونه از روتر جوملا می خونه و نیاز به sef شدن لینک نداره چون کلا برای پرداخته در نسخه بعدی حتما روتر اختصاصی خودشو درست می کنیم

موفق باشید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۸-۱-۱۳۹۶, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #3
با درود خدمت دوستان گرامی . نسخه ۳ کامپوننت آسان پرداخت نیز منتشر شد

۱. ارسال فاکتور به وسیله ایمیل
۲. داشبرد آخرین پرداخت ها
۳. نمایش تک فاکتور
۴. صفحه دسترسی و نمایش خطا

از جمله امکانات اضافه شده به این نسخه می باشد

دانلود مستقیم

برای اطلاعات بیشتر ویژگی های اضافه شده در این نسخه ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei
۱۷-۲-۱۳۹۶, ۱۲:۳۵ صبح
ارسال: #4
با درود خدمت دوستان نسخه جدید آسان پرداخت منتشر شد

1. حل مشکل کپی رایت فایل ها
2. حل مشکل همزمانی زرین پال و و درگاه تست زرین پال
3. حل مشکل درگاه بانک سامان و فیلد های غیر ضروری

دانلود آخرین نسخه به صورت مستقیم از لینک زیر

امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان