زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در رنگ لینک ها
۲۷-۸-۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #1
مشکل در رنگ لینک ها
سلام خسته نباشین

انتهای سایتم یه سری باکس اضافه کردم که رنگ لینک هاش رو از رنگ قالب میگیره ( قالب از راکت تم هست ).

میخوام مثلا رنگ نوشته ها آبی بشه و وقتی ماوس میره روی اون سفید بشه ، اما نمیشه .

اگه به نوشته هایی که لینک کردم فونت بدم ( استایل داخلی ) ، دیگه هاور که میشه رنگش تغییر نمیکنه اصلا.

مشکل کجاست ؟ چی کنم؟

آدرس سایت :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۸-۱۳۹۵, ۰۳:۲۵ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در رنگ لینک ها
با درود!

در مسیر templates -> rt_voxel_responsive -> css فایل main-light.css رو به ترتیبی که عرض میکنم ویرایش کرده و کد زیر رو به اون اضافه کنید (رنگ‌ها رو به کد دلخواه خودتون تغییر بدید. در این کد رنگ پیش‌فرض آبیه و در حالت hover قرمز خواهد بود):
#rt-mainbottom a:hover {
    color: red !important;
}

#rt-mainbottom a {
    color: blue !important;
}
امضاء hsmtech
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، sorina_1100 ، Reza Ganji
۲۷-۸-۱۳۹۵, ۰۵:۱۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۸-۱۳۹۵ ۰۵:۱۷ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
RE: مشکل در رنگ لینک ها
در فرم ورک راکت تم شما فایل کاستوم سی اس اس میتونید اضافه کنید.در اون فایل هرچی دستور سی اس اس اضافه کنید override می شود :

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hsmtech
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان