زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره بهترین روش و مناسبترین افزونه فروش فایل همزمان با لایسنس آن
۲۱-۸-۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ صبح
ارسال: #1
Rainbow مشاوره بهترین روش و مناسبترین افزونه فروش فایل همزمان با لایسنس آن
با سلام به اساتید و دوستان عزیز؛
من قصد فروش یک نرم افزار با لایسنس دارم اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید که از چه مدیریت محتوا؛ چه افزونه ، اسکریپت و روشی انجام بدهم که همزمان به اهداف زیر دست یابم؟

خریداران نرم افزار:
1- فایل نرم افزار همزمان با کد لایسنس به کاربر داده شود.
2- کاربر بتواند در سایت محیط کاربری مخصوص به خود  داشته باشد که هزینه را به صورت آنلاین پرداخت و فایل و لایسنس را دانلود کند و همچنین به ایمیل کاربر هم ارسال شود.

وبمسترها و مدیران سایت ها و وبلاگ ها:
3-برای بازاریابی و تبلیغ فروش نرم افزار؛ مدیران سایت ها بتوانند یک محیط کاربری و یک لینک ارجاع به فروش نرم افزار مخصوص خود داشته باشند که تا درصورتی که کاربران سایتشان از طریق آن لینک به خرید این نرم افزار در سایت من وارد شده و نرم افزار را خریدند درصد مشخصی از فروش به حساب کاربری آن وبمستر و مدیر سایت وارد شود تا هر از چند وقت سهم او را برایش واریز کنم.

با تشکر
امضاء iman iman
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.
امام صادق (ع) : اگر در زمان حضرت مهدی بودم، تمام عمرم خادم او می شدم

.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۸-۱۳۹۵, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #2
RE: مشاوره بهترین روش و مناسبترین افزونه فروش فایل همزمان با لایسنس آن
درود
اسکریپت WHMCS این امکان رو دارد که با خرید ماژول فروش لایسنس آنلاین این امکان رو داشته باشید که بیشتر برای فروش اسکریپت استفاده میشود.
همچنین بازاریابی هم دارد که لینک ارجاع به سایت ها میدهد و درصدی برای آن ها میتوان درنظر گرفت.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط iman iman
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان