زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۳۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لود ناقص صفحات داخلی سایتم
۹-۸-۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ صبح
ارسال: #1
لود ناقص صفحات داخلی سایتم
با سلام خدمت دوستانم
من در ساب دامین هاستم پوشه ای به اسم tmpe درست کردم و بسته نصبی رو درش نصب کردم
و کاملا درست بود و مشکلی نداشت نمیدونم دقیقا چی شد بعد از بروزرسانی افزونه ها بود یا چی بود الان دیگه صفحات داخلی قالبم بهم ریخته و قالبش بالا نمیاد و به صورت ساده نمایش میده اما صفحه اصلی سایتم بدون مشکله و مشکلی نداره ؛
ممنون میشم اساتید کمک کنند که مشکل حقیر حل شه
اینم لینک سایتم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۸-۱۳۹۵, ۰۷:۱۹ صبح
ارسال: #2
RE: لود ناقص صفحات داخلی سایتم
استاد گنجی یا دیگر عزیزان لطفا کمک بفرمایید مشکل حقیر حل شه خواهش میکنم
۹-۸-۱۳۹۵, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #3
سلام اگر قالب را از جومی خریداری کردید بهتره از پشتیبانی کمک بگیرید
در غیر اینصورت بنظر من ماژول mod_sj_k2_slicksliderرا غیر فعال کنید ببینید مشکل حل میشه
امضاء Niko
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُرْكُمْ وَيُثَبِّتْ أَقْدَامَكُمْ

اى كسانى كه ايمان آورده‏ايد اگر خدا را يارى كنيد ياريتان مى‏كند و گامهايتان را استوار مى‏دارد (محمد/آیه۷)

طراحــی وب ســایت

۹-۸-۱۳۹۵, ۰۸:۰۰ صبح
ارسال: #4
ماژول مذکور رو غیر فعال کردم اما درست نشد
جومی هم به دلایلی نمیتونم بهشون تیکت بزنم،چون قالب رو کسی با اکانتش برام خریداری کرده حالا نمیتونم یوزر پس اکانتشو بگیرم تیکت بذارم
تنها راهم اینه خودم حلش کنم
۹-۸-۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ صبح
ارسال: #5
من تجربه خوبی از جومی ندارم ، الان تا جایی که میبینم اینه که اصلا ً فایل های CSS قالب و بوتسترپ لود نمیشند ، نمیدونم چرا ! ولی احتمالا ً بخاطر این باشه که قالب رو کد کردند ، اگر سایتتون رو توی لوکال تست زدید و مشکل نداشت ولی توی نت که گذاشتید مشکل داره باید Ion Cube رو هاستتون نصب باشه و لایسنس قالب رو هم ازشون بگیرید ...

اگر نه ، وبسایت شما داشته کار میکرده و بعد از نصب افزونه ای این شکلی شده میتونید آخرین افزونه ها رو از مدیریت افزونه ها غیرفعال و تست کنید و نتیجه رو ببینید...
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۸-۱۳۹۵, ۰۸:۳۳ صبح
ارسال: #6
الان من فایلها رو کلا دیکد کردم و مشکل لاینسس ندارم
اما من این مشکل حس میکنم از زمانی پیش اومده واسم که در بخش بروزرسانی افزونه ها همه رو تیک زدم و به روی بروز رسانی کلیک کردم
اما نمیدونم دقیقا کدوم افزونه یا پلاگین یا کامپوننت بروز رسانی شده که اینجوری شده
نمیتونمم قالب رو از نو نصب کنم چون بعد از نصب بسته نصبی کلا مطلب و دیتا وارد کردم
لطفا یه راهنمایی بفرمایید باید چیکار کنم
۹-۸-۱۳۹۵, ۰۸:۴۸ صبح
ارسال: #7
قالب دیگه ای رو پیش فرض قرار بدید - این قالب رو حذف کنید و دوباره نصبش کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر ...
ضمنا ً شما باید دونه دونه افزونه های آخری که نصب کردید رو غیرفعال و تست کنید تا جواب بگیرید .
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان