زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۳۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب رایگان Hot Flashes
۱۴-۲-۱۳۹۶, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #1
قالب رایگان Hot Flashes
[تصویر:  ea82697ed9755e975f3c7d735db2070c_XL.jpg]

منتشر شده در وبسایت : طرح مدرن
طراحی شده توسط : hotjoomlatemplatesJoomla 2.5
فارسی سازی شده توسط : گروه طرح مدرن
دانلود از سایت طرح مدرن : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه جوملا3 هم به زودی قرا خواهد گرفت.
توجه: منوهایی که تو عکس بصورت LTR هستش،RTL ویرایش شده است.
از این بابت مشکلی نیست.

فایل‌(های) پیوست شده
hot_flashes_g.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 19
اندازه 5.1 مگابایت

امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط hamzeh12hh
۱۴-۲-۱۳۹۶, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #2
RE: قالب رایگان Hot Flashes
دوست عزیز این قالب تجاری هست ، این قالب رو خریداری کردید یا بصورت نال شده است ؟؟
چون اگر طبق قانون انجمن همونطور که اطلاع دارید انتشار قالب های تجاری نال شده قابل قبول نیست مگر اینکه خریداری شده و بعنوان هدیه برای کاربران قرار بدید ...
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۴-۲-۱۳۹۶, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #3
این قالب رو بنده قبلا خریداری کردم،قالب های نال شده برای من ارزش ندارن.اما نسخه ی رایگانشه.تو نسخه ی رایگان برخی پارامترها غیرفعال شده.
بله درسته،حق با شماست.به عنوان هدیه بود.
تا حالا چند تا پست گذاشتم اونم صرفا برای کمک به دوستان بود نه اینکه باعث بشه قانون این انجمن رو زیر پا بذارم.ولی متاسفانه و متاسفانه پست بنده رو حذف کردید.
الانم که...
اینکار باعث میشه که نه تنها من بلکه روی تموم کاربران تاثیر منفی بذاره.
با این کار آدم از حس و ذوق پست گذاشتن تو انجمن زده میشه...
آقای پوردریایی شما برام عزیز هستید.این حرفارو گفتم جسارت نشه.
امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

سپاس شده توسط hamzeh12hh
۱۴-۲-۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #4
تا موقعی که قوانین انجمن زیر پا گذاشته نشه من هیچ پستی رو حذف نمیکنم ، درسته شاید بیشتر از هر کاربر دیگه ای من پست ها رو حذف میکنم ، ولی بیشتر پستها یا اسپم بودند که حذف کردم یا اینکه طرف اومده عضو شده و اولین ارسالش یه مطلبی نوشته که کاملا براش جنبه تجاری داشته که مطابق با قوانین نیست .
امیدوارم درک کنید
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط hsmtech ، Reza Ganji
۱۶-۲-۱۳۹۶, ۰۲:۳۷ صبح
ارسال: #5
با درود خدمت شما جناب آقای ندیمی!

لازم میدونم چند نکته رو به استحضار شما برسونم:

نقل قول: تا حالا چند تا پست گذاشتم اونم صرفا برای کمک به دوستان بود نه اینکه باعث بشه قانون این انجمن رو زیر پا بذارم
دیدگاه شما برای حضور در انجمن جهت یاری رساندن به سایرین و ارتقا جامعه جوملا بسیار قابل تحسین و احترامه و فعالیت شما با این پیش زمینه ذهنی مایه خرسندی اعضای انجمن خواهد بود.

نقل قول: ولی متاسفانه و متاسفانه پست بنده رو حذف کردید.
الانم که...
اینکار باعث میشه که نه تنها من بلکه روی تموم کاربران تاثیر منفی بذاره.
با این کار آدم از حس و ذوق پست گذاشتن تو انجمن زده میشه...
حتما مستحضر هستید که انجمن دارای قوانینی هست که در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می‌تونید مطالعه بفرمایید. همانطور که در بند 7 و بند 13 ذکر شده بارگذاری هرگونه افزونه‌ای می‌باید در انجمن صورت بگیره و ضمنا نال شده هم نباشه. شاید در ارسال‌های پیشین به دلیل عدم توجه، یکی از این موارد رو رعایت نفرمودید که ارسال شما حذف شده. ضمن اینکه در نظر داشته باشید هیچ یک از مدیران انجمن خصومتی با سایر اعضا ندارند و همه کوشش آن‌ها برای برقراری نظم در ارسال‌ها و ایجاد محیطی مناسب برای رفع اشکالات و کمک به سایرین است لذا خواهشمندم بدون اینکه کوچکنرین شائبه‌ای به ذهن خود راه دهید، فعالیت مثبت خود را در انجمن ادامه دهید...

لازم میدونم از آقای پوردریایی هم به عنوان یکی از مدیران قدیمی و یکی از پرکارترین اعضا انجمن تشکر کنم و به واسطه فعالیت صادقانه و پیگیرشون در انجمن یه خداقوت جانانه بگم.
امضاء hsmtech
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان