زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی در مورد طراحی پنل نمایندگی با آراس فرم
۲۷-۷-۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #1
سلام
قصد داشتم تو عالم رفاقت برای یکی از دوستانم یک پنل نمایندگی در سایت جوملاییش ایجاد کنم. بعد از اینکه تعدادی از آموزش های این انجمن رو خوندم احساس کردم بدون اینکه نیاز به نوشتن یک کامپوننت مجزا باشه میشه با آر اس فرم این دوتا جدول رو تهیه کرد.

متاسفانه خودم آشنایی به جاوا اسکرسپت و پی اچ پی ندارم. من چیزی که تو ذهنم هست رو توی این تصاویر کشیدم. اگر از دوستان کسی بتونه آموزشش رو قرار بده مطمئنم برای عزیزان دیگه هم قابل استفاده است.

هر کاربر بعد از لاگین به سایت میتونه با نام کاربری مخصوص خودش از طریق فرم اول یک فاکتور ایجاد کنه و بعد از اون از طریق فرم گزارش گیری دوم میتونه فاکتورهایی که ردیف نام کاربری اون ها با نام کاربری خودش یکی هست رو مشاهده کنه

هر دو فرم رو پیوست کردم. ممنون میشم کمکم کنید.

[تصویر:  9ekc4ofhwk05.jpg]

[تصویر:  nqjjasmlb65r.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۷-۱۳۹۵, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست راهنمایی در مورد طراحی پنل نمایندگی با آراس فرم
درود بر شما
تا حدودی آر اس فرم کار سفارش شما را انجام می دهد
به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توجه کنید
با تنظیم فرم برای کاربران ثبت نام کرده، فرم فقط برای کسانی که لاگین می کنند نمایش داده خواهد شد
قسمت نمایش سابقه سفارش ها هم با خود آر اس فرم برای کاربران لاگین شده قابل نمایش است

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط hsmtech
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان