زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل پخش نشدن و عدم نمایش ویدئو
۲۰-۷-۱۳۹۵, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #1
دلیل پخش نشدن و عدم نمایش ویدئو
باسلام.احتراما در کامپوننت ایزی سوشیال وقتی ویدئویی اپلود میکنیم و میریم روی همون ویدئو کلیک میکنیم که پخش بشه اصلا پخش نمیشه و همینطور یه صفحه خالی میمونه.گاهی هم کادر ویدئو میاد اما بازم پخش نمیشه..الان این آدرس ویدئویی هست که ماتوی ایزی سوشیال اپلود کردیم با نام "تست":

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی نشون نمیده انگار....سردرنمیارم چیه مشکل...دوستان متخصص احتراما شما یه نگاه بندازین ببینین مشکل مشخصه چیه؟
امضاء انیمیشن
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۷-۱۳۹۵, ۰۳:۴۴ صبح
ارسال: #2
RE: دلیل پخش نشدن و عدم نمایش ویدئو
با درود!
شاید در آدرس دهی ویدیو اشتباهی رخ داده. در حال حاضر آدرس ویدیویی که شما قرار دادید به این شکل هست:
http://www.cinemavfx.net/media/videos/demo/6/c85f4c25.mp4
بررسی کنید آیا در این آدرس ویدیو مورد نظر وجود دارد یا خیر
امضاء hsmtech
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، انیمیشن
۲۳-۷-۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #3
احتراما بله ویدئو به یک اسم عجیب غریب در همین مسیر قرار میگیره و حجمش هم دقیقا با حجم فایل آپلودی برابره.
اون قبلی رو پاک کردم و یک بارر دیگه آپلود کردم یک ویدئوی 7 مگی رو.

وقتی ویدئویی اپلود میکنیم وقتی به مرحله اتمام اپلود نزدیک میشه اون خط که نشون دهنده سیر تکمیل آپلود و پردازش ویدئو هست (مانند یوتیوب) متوقف میمونه واصلا تکمیل نمیشه که نشون بده ویدئو پردازشش انجام وتکمیل شده یا خیر!!!
بعد وقتی میریم توی هاست می بینیم که همون فایله به یه اسم عجیب غریب ذخیره شده ودرواقع اپلود شده .......بعد وقتی تو ایزی سوشیال میریم روی همون ویدئو کلیک میکنیم که پخش بشه اصلا پخش نمیشه و همینطور یه صفحه خالی میمونه.گاهی هم کادر ویدئو میاد اما بازم پخش نمیشه.

این هم لینک ویدئوی جدید :

احتراما تصویر مرحله پردازش و تصویر موجود بودن فایل درهاست رو ضمیمه کردم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء انیمیشن
۲۳-۷-۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #4
کنار ویدئوی آپلود شده در هاست یک فایل log هم هست که وقتی بازش میکنم نوشته :
sh: /opt/local/bin/ffmpeg: No such file or directory

معنی خاصی داره؟
امضاء انیمیشن
۲۴-۷-۱۳۹۵, ۰۳:۲۲ صبح
ارسال: #5
درود
ffmpeg یک اینکدر رایگان و پرکاربرد است و میگه نصب نیست.
بهتره شما فرمت ویدئوهاتون رو mp4 کنید و آپلود کنید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط hsmtech ، ابوذر مرادی
۲۴-۷-۱۳۹۵, ۰۳:۳۰ صبح
ارسال: #6
با درود!

فایل آپلود شده را با توجه به نامی که در آدرس زیر مشاهده می‌کنید تغییر نام داده و به آدرسی که ذکر می‌شود منتقل کنید:
http://www.cinemavfx.net/media/com_easysocial/videos/7/dd653de3.mp4
توجه داشته باشید که در تغییر نام حتما پسوند .mp4 هم لحاظ بشه یعنی فایل رو به نام dd653de3.mp4 تغییر بدید سپس در آدرس فوق به صورت دستی بارگذاری کنید. احتمال میدم در بارگذاری ویدیو در هاست مشکل وجود داره

اگر روش فوق جواب داد اعلام بفرمایید تا اشکالات احتمالی بررسی شوند
امضاء hsmtech
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei ، انیمیشن ، ابوذر مرادی
۲۴-۷-۱۳۹۵, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #7
این کارو کردم بازم پخش نمیشه...
یک ویدئوی دیگه در همین مسیر اپلود کردم............بعد ازآپلود مرحله پردازش ویدئو هست که یک نوار زمانی هست که اصلا پر نمیشه و همینطور خالی میمونه...گویا ویدئو رو پردازش نمیکنه اصلا..........تصویرش رو ضمیمه کردم. این ویدئوی جدید اپلود شده در داخل هاست که میرم با این اسم ذخیره شده : File 4a616517855f486b99741129b19b9abd

در داخل تنظیمات کامپوننت برای ویدئوها علاوه بر مسیر آپلود که /media/com_easysocial/videos هست یک جا هم زده مسیر برای FFMpeg و زده
: /opt/local/bin/ffmpeg

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء انیمیشن
۲۵-۷-۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ صبح
ارسال: #8
با درود!
ظاهرا ویدیو رو در آدرسی که عرض کردم به صورت دستی بارگذاری نکردید چون اون آدرس پیغام 404 میده. به نظر من بهتره به جای بارگذاری از طریق جوملا فایل های ویدیو رو از طریق ftp بارگذاری کنید
اگر مایل بودید دسترسی بدید این موضوع رو بررسی کنم
امضاء hsmtech
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، انیمیشن
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان