زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۳۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول شمارشگر معکوس با قابلیت های فراوان!!!
۸-۶-۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #1
ماژول شمارشگر معکوس با قابلیت های فراوان!!!
با درود
اینم از ماژول شمارشگر معکوس برای شما دوستان. شما با استفاده از این افزونه می توانید تاریخی را مشخص کنید و در سایت مدت زمان باقیمانده تا آن روز را نشان دهد

با اجازه ی بزرگان خودم فارسی و بهینه کردم. البته اساتید یه نگاهی بندازن و در صورت مشکل داشتن برطرف کنن (معلوماتم بیشتر از این نبود :دی )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکس از تنظیماتی که برای این سایت انجام دادم
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

موفق باشید
مرتضی پورمحمد

فایل‌(های) پیوست شده
Fa_countdown.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 403
اندازه 57.27 کیلوبایت

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، mal2moh ، وحید سیدی ، صابرمحمدی ، Reza Ganji ، Mojtaba Pordel ، مرتضی محمدجانی ، shafiee ، Pourdaryaei ، btheme ، کاوه ، kalaybar
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ صبح
ارسال: #11
RE: ماژول شمارشگر معکوس با قابلیت های فراوان!!!
ممکنه یه سری باگ داشته باشه بعضی وقتا ولی معمولا نه مشکلی پی نمی آد یعنی من تا حالا به مشکلی نخوردم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، sounamy1
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ صبح
ارسال: #12
اگه از اینجا دانلود کنم فرقی نداره که داره ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #13
من تست نکردم ولی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد، قبل نصبش از سایت خودتون یه بک آپ بگیرید.
 سپاس شده توسط sounamy1
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ صبح
ارسال: #14
آقا صدرا لطف میکنی یکم درمورد نع کارکرد این کامپونت توضیح بدی مثلا من الان نصب کردم گروه بندی نوع عضویت همه چیرو مشخص کردم اما الان چطوری این با کاربرا ارتباط پیدا میکنه و اینکه کد sku ]چیه کلا یه توضیحی میدین ممنون
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #15
دوستان دیگه شاید بهتر بتونن راهنماییت کنن من خودم قبلا فقط نصبش کرده بودم، شما این دو تا آموزش فلش فارسی رو ببینید که سایت پی سی جوملا منتشر کرده، آمورزشدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می تونی آموزش سریعش رو هم از سایت سازنده ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به صورت pdf دریافت کنی.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، sounamy1
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان