زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۰۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل ثبت نقشه سایت
۱۴-۷-۱۳۹۵, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #1
مشکل ثبت نقشه سایت
سلام .خسته نباشید
نقشه سایتم رو داخل گوگل وب مستر ثبت کردم، اما تعداد صفحات ایندکس شده با تعداد سابمیت ها متفاوت است و این ارور رو میده Sitemap contains urls which are blocked by robots.txt. در صورتی که فایل روبوت مشکلی نداره و تمام صفحاتی که میزنه بلاک شده، لود میشه . یک بار هم نقشه حذف کردم و مجدد ثبت کردم ولی مشکل حل نشد . آیا میشه نام نقشه رو تغییر بدم و با یک نام جدید ثبت کنم؟
و آیا امکان تغییر نام نقشه سایت بعد از اینکه ثبت شد هست یا نه ؟
لطفا زودتر جواب بدید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۷-۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل ثبت نقشه سایت
سلام
اگر وبسایتت مطالب بسیار زیادی نداره پیشنهاد میکنم Aimy Sitemap رو نصب کنید ، بعد از نصب و تنظیمات اولیه ش ، به قسمت خزنده برین ، خزنده رو اجرا کنید ، این کار مقداری زمان بر هست ، بعد از اینکه خزنده تموم شد ، نقشه سایت خودتون رو بنویسید روی دیسک ( دکمه پایین خزنده / مدیریت نقشه / صفحه بعد نوشتن نقشه ) بعد هم مسیر فایل رو تو گوگل ثبت کنید .
مثلا : yoursite.com/sitemap.xml
البته خطایی که میده اینه که تعدادی از لینک هاتون رو روبات های گوگل / بینگ / یاندکس نمیتونند باز کننده نه کاربر عادی

ضمنا ً Aimy Sitemap از مدیریتش میتونید بعد از هربار خزیدن موتورهای جستجو رو پینگ کنید ، و توی نسخه بعدی تصاویر رو هم به نقشه سایت اضافه میکنه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ابوذر مرادی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان