زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت سایت در dmoz
۶-۷-۱۳۹۵, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #1
ثبت سایت در dmoz
سلام .روز بخیر
می خواستم سایتم رو داخل dmoz ثبت کنم اما ی مشکلی که دارم این هست که نمی دونم در چه شاخه ای باید اونو قرار بدم . چون سایت من یک پورتال هست که شامل موضوعات متنوعی میشه ولی دسته بندی های dmoz محدود هست
اگه ممکنه راهنماییم کنید.
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۷-۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ عصر
ارسال: #2
RE: ثبت سایت در dmoz
با سلام و سپاس

دقیقا موضوع پرتال شما چیست ؟؟

در سایت DMOZ زیر همه عنوان ها گزینه ای با نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موجود هست روی همین لینک کلیک کنید و ببینید می تونید یکی از گزینه ها رو انتخاب کنید !

توی این قسمت بیشترین دسته و کاملا به تفکیک قرار داده شده اند... دقت داشته باشید که بعد از انتخاب گزینه مربوطه از زیر شاخه ها نیز گزینه مناسب را انتخاب کنید.

موفق باشید
۶-۷-۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #3
ممنون از پاسختون
سایت من سایتی شبیه سیمرغ و سایتهای مشابه آن هست، که موضوعات متنوعی رو داره و میشه گفت می تونه داخل اکثر این دسته بندی ها قرار بگیره
برای همین به مشکل خوردم و دقیقا نمی دونم داخل کدوم شاخه قرارش بدم
۸-۷-۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #4
جالبه . منم خیلی سعی کردم یه وبسایتو ثبت کنم اونجا ولی نشد.
امضاء behnamkkk
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۷-۱۳۹۵, ۱۱:۰۳ عصر
ارسال: #5
نقل قول: ممنون از پاسختون
سایت من سایتی شبیه سیمرغ و سایتهای مشابه آن هست، که موضوعات متنوعی رو داره و میشه گفت می تونه داخل اکثر این دسته بندی ها قرار بگیره
برای همین به مشکل خوردم و دقیقا نمی دونم داخل کدوم شاخه قرارش بدم
لطفا از کلید های اعتبار و تشکر استفاده کنید Smile

من هم هر چی این لیست ها رو گشتم متاسفانه نتونستم گزینه مناسبی برای پرتال ها پیدا کنم ...
و نکته لازم بذکر اینکه می دونید این سایت توسط اشخاصی که داوطلبانه و پاره وقت سایت هایی که بهشون معرفی میشه رو ثبت و بروز می کنن ؟!

دوستان عزیز اگر سایت خودتون رو به نحو احسنت در گوگل وب مستر تولز ثبت کنید دیگه جای هیچ نگرانی نیست که بدنبال ثبت در این گونه سایت ها هم باشید...

پیشنهاد می کنم به آدرس زیر برید و فقط صفحه اصلی سایت خودتون رو در گوگل ثبت کنید مابقی رو بسپارید به روبات های گوگل ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متذکر می شوم که اگر برای دفعه اول است وارد این قسمت می شوید باید یک Gmail داشته باشید .

موفق باشید
۹-۷-۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ صبح
ارسال: #6
نقل قول: جالبه . منم خیلی سعی کردم یه وبسایتو ثبت کنم اونجا ولی نشد.
دقیقا چه مشکلی در ثبت سایت خودتون داشتید ؟؟
لطفا در صورتی که موضوع مشکل شما متفاوت است در یک تاپیک جداگانه و جدید آن را بپرسید . {سپاسگزارم}
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان