زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۵۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال - یکپارچه سازی با قالب جوملا
۳۰-۶-۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ صبح
ارسال: #1
سوال - یکپارچه سازی با قالب جوملا
سلام وقتتون بخیر و شادی

یک سوال درمورد این داشتم که چطوری میتونم یک اسکریپت دیگه ( انجمن گفتگو ) رو با قالب سایت جوملا یکپارچه کنم ... ؟ طوری که فریم ورکهاشون هم با هم ادغام نشند .. ؟

چیزی شبیه به سایت زیر که انجمنش با SMF ساخته شده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۶-۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ صبح
ارسال: #2
RE: سوال - یکپارچه سازی با قالب جوملا
درود
JFUSION به کارتون نمیاد ؟

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، hsmtech ، ابوذر مرادی
۳۰-۶-۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #3
نمیخام بین این دوتا پل بزنم ، فقط از لحاظ استایل منظورم بود ... قبلا ً چندبار انجام دادم ولی هربار بوتسترپ این دو با هم قاطی میکرد و قالب رو توی اون صفحه به هم میریخت
امضاء Pourdaryaei
۳۰-۶-۱۳۹۵, ۰۶:۴۹ عصر
ارسال: #4
با درود!
اگر قالب رو انتخاب نکردید میتونید از قالب‌های راکت تم استفاده کنید که هم جوملا رو پشتیبانی میکنه هم phpbb، این هم یه نمونه‌اش:

امضاء hsmtech
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۳۰-۶-۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ عصر
ارسال: #5
ممنونم آقای ابراهیم زاده ولی من سوالم کلی بود ، چون خودم دارم روی پانتر کار میکنم تمایل دارم از این انجمن ساز استفاده کنم ...

ضمنا ً یک پیشنهاد دوستانه ، هیچوقت از راکت تم چیزی خریداری نکنید ، یکبار خریداری کردم پشتیبانیشون افتضاحه ، واقعا ٌ از خریدم پشیمون شدم
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط hsmtech
۳۰-۶-۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #6
درود شما می تونید با یکی دو خط بوتسترپ جوملا رو غیر فعال کنید در صفحه ای که می خواهید ولی اونم باید با چند خط فریم ورک جوملا رو لود کنید در اون صفحه و باز باید بیایید موارد مروبوط به فریم ورک مثل دسترسی مستقیم به فایل رو ببندید و این روند می ره توی یک حلقه هی تکرار می شه تا خسته بشید . به نظرم این هست وقتی می خواهید قالب رو برای یک اسکریپت دیگه بزنید دوباره با بوتسترپ طراحی کنید و روی اسکریپت یا صفحه ای که نیاز دارید بزارید اینجوری خیالتون راحت می شه و دیگه تداخلی پیش نمی یاد .
موفق باشید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط hsmtech ، Pourdaryaei
۳۰-۶-۱۳۹۵, ۰۷:۵۹ عصر
ارسال: #7
با درود و ضمن سپاس از راهنماییتون

من یه نگاهی انداختم. ظاهرا این انجمن ساز از Twig برای طراحی قالب استفاده میکنه. از لحاظ مستندات هم که ظاهرا چیز خاصی نداره.
در هر حال اگر صلاح دونستید خوشحال میشم در کنار شما یه تجربه جدید رو انجام بدم. از دانش شما هم بهره‌مند میشم.
احتمالا روی لوکال کار می‌کنید. اگر مایل بودید یک نسخه از کار رو برام بفرستید من هم یه نگاهی بندازم.
امضاء hsmtech
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۳۰-۶-۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #8
فعلا دارم روی بروزرسانی سایتم کار میکنم اگه با قالب Vida yootheme هست ، البته یذره تغییرات دادم توش ... انجمن هم که در دسترسه برای دانلود

(۳۰-۶-۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ عصر)shahryar warez نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود شما می تونید با یکی دو خط بوتسترپ جوملا رو غیر فعال کنید در صفحه ای که می خواهید ولی اونم باید با چند خط فریم ورک جوملا رو لود کنید در اون صفحه و باز باید بیایید موارد مروبوط به فریم ورک مثل دسترسی مستقیم به فایل رو ببندید و این روند می ره توی یک حلقه هی تکرار می شه تا خسته بشید . به نظرم این هست وقتی می خواهید قالب رو برای یک اسکریپت دیگه بزنید دوباره با بوتسترپ طراحی کنید و روی اسکریپت یا صفحه ای که نیاز دارید بزارید اینجوری خیالتون راحت می شه و دیگه تداخلی پیش نمی یاد .
موفق باشید

مرسی از توضیحاتتون جناب توکلی ، جفت قالب ها از بوتسترپ استفاده میکنند ، شاید بخاطر تفاوت نسخه یا چیز دیگه است ... البته هنوز تست نزدم این یکی رو الان رو هوا حرف زد :|
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط shahryar warez ، hsmtech
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان