زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۱۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لورم ایپسوم فارسی (تولید کننده متن ساختگی)
۵-۱۲-۱۳۹۰, ۰۲:۰۸ صبح
ارسال: #1
لورم ایپسوم فارسی (تولید کننده متن ساختگی)
سلام!
سایتی که میخوام معرفی کنم ، شاید به زعم بعضی از طراحان مفید واقع نشه!
ولی واسه اونایی که حتی یه دقیقه تاکید میکنم یه دقیقه هم واسشون خیلی مهمه بسیار بدردبخوره!
با استفاده از این ابزار میتونید به سرعت و به میزان دلخواه متن ساختگی تولید کنید.

لورم ایپسوم متنی است که معنی ندارد و برای پر کردن صفحه و شکل دادن به ظاهر آن استفاده می شود. چون طراحان معمولا وظیفه نوشتن متن را ندارند و یا متن مورد نظر هنوز آماده نیست، میتوانند از این ابزار برای جایگزین کردن متون استفاده کنند.

توسط این ابزار میتوان به راحتی و سرعت متون طولانی و ساختگی برای وب سایت و ... ساخت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، Pourdaryaei ، ساربان ، ghelgholi ، peyman.ict
۷-۱۰-۱۳۹۵, ۰۷:۵۰ عصر
ارسال: #2
RE: لورم ایپسوم فارسی (تولید کننده متن ساختگی)
با سلام خدمت شما دوست عزیز و تشکر فراوان بابت مطلب مفیدتون. این ابزار بسیار و به درد بخوره ولی این لینکی که معرفی کردید ظاهرا کار نمیکنه...
با اجازه من سایت دیگه ای رو در این زمینه که بسیار هم ساده و کاربرپسند و سریع هست خدمت دوستان معرفی میکنم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان