زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیغام خطای MYSQL
۲۲-۶-۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ صبح
ارسال: #1
پیغام خطای MYSQL
با سلام و احترم

من یه جوملا به همراه قالب (Quick Start) نصب کردم بر روی هاست (سی پنل) اما همش با ارور زیر روبرو میشم :

Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

فایل Configuration.php رو هم با MYSQL چک کردم و مقادیر زیر رو به درستی وارد کردم :

Database
User
Password

نکته اینکه قبل از نصب این قالب دو تا قالب دیگه روی هاست نصب کردم و مشکلی نداشتم. حالا نمیدونم این ارور میتونه به قالب ربطی داشته باشه یا خیر ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۶-۱۳۹۵, ۰۳:۳۴ صبح
ارسال: #2
RE: پیغام خطای MYSQL
درود بر شما
توی هاست configuration.php رو edit بزنید و این 5 تا تغییر رو توش انجام بدید و ذخیره کنید
1:نام یوزری که در هاست ساختید رو به جای روت قرار دهید public $user = 'root';
2:نام پسوردی که برای یوزر گذاشتید بین سینگل کوتیشن قرار دهید public $password = '';
3:نام دیتابیسی که در هاست ساختید رو جایگزین کنید public $db = 'your db';
4:مسیر log و tmp رو پاک کنید
5:یه کادر بالا وجود داره از اول نوشته تا جای public_html رو کپی کنید به جای متنی که حذف کردین قرار بدید.هم به جای tmp و هم log
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| sms : 500021995
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pino61 ، Reza Ganji
۲۲-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ صبح
ارسال: #3
جناب آقای صابری

با تغییر مسیر tmp و html (نکته پنجم) مشکل من حل شد.

با درود فراوان
 سپاس شده توسط autopayamak
۲۲-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ صبح
ارسال: #4
خدا رو شکر
موفق باشین دوست عزیز
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
| sms : 500021995
 سپاس شده توسط pino61
۲۷-۶-۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ صبح
ارسال: #5
Photo RE: پیغام خطای MYSQL
سلام وقتی میخام جوملا را روی سرور mamp نصب کنم این پیام را بهم میده نمیدونم باید چیکار کنم
خواستم تویwamp نصب کنم اصلا نمیذاره وارد بشم

۲۸-۶-۱۳۹۵, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #6
درود بر شما
همانطور که در تصویر می بینید Username را بر روی root تنظیم کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان