زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزایش بازدیدکنندگان طراحی سایت به صورت نرمال با کمک نقشه محتوا به سمت فروش بالا
۱۸-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #1
افزایش بازدیدکنندگان طراحی سایت به صورت نرمال با کمک نقشه محتوا به سمت فروش بالا
[تصویر:  map-content-web-design-to-sell-high-2.jpg]

چگونه از پیشنهادهای محدودکننده برای افزایش ترافیک جستجوگرها استفاده کنیم؟

آیا شما یک وب سایت یا وبلاگی دارید که می خواهید ترافیک آن را بالا ببرید، اما هر کاری می کنید منجر به کسب درآمد برای کسب و کارتان نمی شود؟

در طول چند هفته گذشته که من با کسب و کارهای متعدد صحبت کردم، متوجه شدم که این یک چالش است.

بسیاری از مردم در ایجاد محتوا برای بالا بردن ترافیک طراحی سایت خود متمرکز شده اند، اما آنچه من به تازگی در این تلاش ها دیده ام این است که بسیاری از آنها نقشه استراتژی ای برای محتوا خود ندارند تا به وسیله آن، خریدار را به سمت خرید از سایت خود ترغیب کنند و محصول و خدمات خود را به صورت هدفمندانه ای برای او به فروش برسانند.

اجازه بدهید برای روشن شدن بحث توضیح بیشتری در این باره ارائه کنم؟

به عنوان مثال شما در ماه می خواهید به سقف درآمدی معینی برسید (مثلا ده دلار در ماه) اما با کمی تحقیق متوجه می شوید که کسانی که قرار است از شما خرید بکنند به سختی می توانند این نیاز شما را برآورده کنند. اگر آنها از طراحی سایت شما نتوانند خریدی بکنند مسلما شما نیز به خواسته ماهانه خود نخواهید رسید.
یا...

شما برای سایت خود شروع به بازاریابی می کنید حتی موفق می شوید ترافیک سایت خود را نیز بالا ببرید ولی هنوز این بازدیدها تبدیل به سود برای کسب و کار شما نشده است.

[تصویر:  map_content_web_design_to_sell_high_1.jpg]

کاری که باید بکنید خیلی سخت نیست فقط کافی است محتوای سایت خودتان را درجه بندی کنید و آنها را با توجه به سقف فروش خودتان با کمک برنامه ThinkApps به سه دسته سطح بالا، سطح متوسط و سطح فرصت کم تقسیم کنید که در ادامه بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد. در این نوشته سعی می کنیم شما را با نحوه بالا بردن ترافیک جستجوی طراحی سایت تان تا 12 میلیون نفر بازدیدکننده در عرض 6 ماه آشنا کنیم. این کار نیاز به استراتژی برای استفاده از محتوا در مراحل مختلف بازاریابی / فروش شما دارد.

آماده اید؟ پس بیایید شروع کنیم

اولین کار: شناسایی محتواهای طراحی سایت برای تمرکز بر روی آنها

وقتی که من برای اولین از ThinkApps در جهت بازاریابی استفاده کردم، به نظرم خیلی سخت آمد. من به یک شرکت توسعه فناوری پیشرفته ملحق شده بودم که هیچ چیزی درباره توسعه نرم افزارها نمی دانستم.

من وقتی برای اولین بار آغاز کردم، شرکت ما به دنبال راهی برای پیدا کردن مشتری های هدفمند بود که در جستجوی محصول و بازار خاصی بودند.
هنگامی که من چشم انداز شرکت های مختلف توسعه نرم افزار را مورد بررسی قرار دادم، متوجه چیزهایی شدم:

اول: یک عدم اعتماد در صنعت وجود داشت (بسیاری از کاربران و مردم توسط شرکت ها و بازاریاب های آماتور ناامید شده بودند.)
دوم: ارتباط بین مشتری و شرکت ضعیف بود (معمولا مشتری هیچ چیزی درباره روند پیشرفت پروژه اش نمی دانست).
سوم: اگر کسی زیاد به بازار آشنا نبود وقتی می خواست محصولی را تهیه کند هیچ اطلاعاتی درباره آن محصول در دست نداشت (من یکی از این افراد بود).
چهارم: محتوای واقعا خوبی نبود که مردم و بازدیدکنندگان را در انتخاب محصولات تولید شده به چالش بکشد و آنها را در انتخاب بهترین آنها کمک کند. این چیزی بود که بیشترین دغدغه ما را به حساب می آمد.

هدف من این بود که بهترین منابع خارجی را برای محصولات IOS، آندروید، و طراحی سایت و بعد اپل بسازم.

[تصویر:  map_content_web_design_to_sell_high_3.jpg]

دلیل من هم این واقعیات چهارگانه ای بودند که در ایجاد محتوا لحاظ نشده بودند و در واقع نقطه ضعفی برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ها شمرده می شدند. از طرفی این مسائل و سئوالات نقطه مشترک خیلی از افراد بود و بسیاری از افراد با این کنه سئوالات درگیر بودند. به همین خاطر برطرف کردن این نقیصه ها تبدیل به پتاسیلی برای شروع کار ما شد.

من تحقیقات خودم را برای کشف محتوای مناسب برای مشتریان هر مرحله از سطح فروش شروع کردم.

اولین چیزی که من در تماس های تلفنی به آنها گوش دادم، چشم انداز تماس ها و نوشتن تمام سوالاتی بود که مربوط به آن می شد و تماس گیرنده ها درباره فرایند خرید می پرسیدند. این به من کمک کرد برخی از نقاطی که عموم مشتری ها رد شروع خرید با آنها درگیر بودند را شناسایی کنم.

بعد، من با برخی از مشتریان فعلی صحبت کردم و برخی از چیزهای باورنکردنی از زبان آنها مربوط به برخوردشان با سازمان های دیگر و مترجمان آزاد شنیدم. چیزهایی مانند: چگونه یک مشتری پنجاه دلار برای توسعه کارش به یک شرکت دیگر داده بود و یک چیز ناتمام به او تحویل داده بودند. من در طول این گفتگوها یادداشت برداری می کردم و پس از آن به چالش های مشترک مشتریان خودم با شرکت های دیگر نگاه کردم.

سپس، در مکالمات مرحله بعد به سوالات و اعتراضاتی گوش دادم و یادداشت برداری کردم که مردم قبل از خرید می کردند. اینها به من چشم اندازی دادند که چطور می توانم به سئوالات و خواسته های خریدار به صورت درست و اصولی جواب بدهم.

پس از اینکه یک لیست از نقاط درد مشترک مشتری هایی که در مراحل مختلف اقدام به فروش با آنها مواجه می شوند را تهیه نمودم، اقدام به ایجاد محتوایی کردم که به طور مستقیم هدف جستجوی کسی بود که آن مشکل را داشت.

[تصویر:  map_content_web_design_to_sell_high_4.jpg]

محدود کردن جستجوهای طراحی سایت با پیشنهادهای گوگل

"به طور منظم" درباره کلمه کلیدی بازاریابی محتوا تحقیق کردم و به طور کلی کلمات کلیدی خودم را با توجه به حجم جستجوها در دسته های مرتب سازی نمودم، و با توجه به قدرت اندازه دامنه، زمان و منابع، و پس از رفتن بالاترین حجم کلمات کلیدی شروع به رتبه بندی آنها کردم.

این کار برای شرکت هایی که دارای مقدار زیادی از منابع، دامنه بالا، و زمان ساخت برای لینک ها دارند خیلی خوب جواب می دهد اما متاسفانه، من هر هیچ یک از آنها را نداشتم.

من به دنبال راه حلی بودم برای افرادی که می خواستند برنامه های مورد نیازشان را بسازند. از آنجا که برای من رسیدن به رتبه بندی نخست مثلا برای "توسعه نرم افزار تلفن همراه" تقریبا غیر ممکن بود، من به سراغ کلمات کلیدی طولانی تر، و به طور خاص سراغ کلمات کلیدی درازی که در مراحل مختلف در سطح بندی فروش همسان بودند رفتم.

این روش اینگونه کار میکند:

اگر کسی در حال انجام تحقیقات بر روی یک محصول یا خدمات است - آنها به احتمال زیاد دوست دارند چیزی را یاد بگیرند، یا آنها در یک وضعیت دشواری هستند که نیاز به کمک دارند. بنابراین، آنها به سراغ گوگل می آیند و مثلا به طور کلی عبارت "نرم افزارهای آیفون" را جستجو می کنند.

آنها را برای چیزی مثل:

چگونگی قوانین - چگونه می توانم یک برنامه بسازم؟ (بازگشت به بالای سطح بندی فروش – به احتمال زیاد آنها در حال انجام تحقیقات اولیه بر روی یک ایده هستند.)

مقایسه – توسعه دهنده iOS چه تفاوت هایی با توسعه آندروید دارد؟ (اواسط سطح بندی فروش - به احتمال زیاد آنها یک ایده پیدا کرده اند و بر روی پلت فرمی برای ساخت مصمم هستند اما آنها احتمالا هنوز یک شرکت توسعه دهنده پیدا نکرده اند.)

سوالات - بهترین برنامه توسعه دهنده استودیو در مثلا در سان فرانسیسکو کدام است؟ (پایین سطح بندی فروش - به احتمال زیاد آنها برای ساخت می دانند چه می خواهند و به دنبال کسی هستند تا یک برنامه برای آنها بسازد.)

در این مرحله است که جستجو کننده به دنبال خرید است و برای این کار آماده شده است. باید شما در طراحی سایت خود محتوایی داشته باشید که به این نیاز آنها جواب بدهد.

کلمات کلیدی طولانی تر نشان می دهند که کاربران به دنبال پاسخ هستند، و بیشتر نشان دهنده مراحل مختلف در سطح بندی فروش در جهت بزرگتر، پیچیده تر، خرید می باشد.

[تصویر:  map_content_web_design_to_sell_high_5.jpg]

اگر شما در حال انجام بازاریابی محتوا برای یک کسب و کار هستید که برای آن خریداران مختلفی وجود دارد، شما نیاز دارید ترافیک جستجوی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود را با پاسخ دادن به کاربران در هر یک از مراحل سطح بندی فروش بالا ببرید.

توجه: این یک استراتژی است که واقعا برای محصولات و خدمات خوب کار می کند اما نیاز به درک چرخه فروش طولانی مدت دارد. اما، فکر نمی کنم این استراتژی برای محصولات کوتاه مدت و یا حتی برای کسب و کار تجارت الکترونیک کار کند. مثلا شما یک فروشگاه آنلاین درباره تجهیزات تنیس دارید و یا شما یک مربی تنیس هستید که می خواهید شاگردهایی برای خود پیدا کنید تا خدمات ارائه بدهید. یک مطلب به عنوان مثال ممکن است اینگونه باشد: "چگونه می توان یک تنیس باز خوب شد" یا "بهترین راکت تنیس برای بازیکنان دبیرستان کدام است." سپس شما می توانید یک فهرست از محصولات و خدمات خود را در طراحی سایت خودتان با این موضوعات تهیه کنید و به افزایش ترافیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمک کنید.

در اینجا بهترین راهی که من متوجه شده ام نوشتن مقالاتی برای اینگونه شرایط است تا بتوانید خریداران هدفمندی را جذب کنید و سایت خودتان را در رتبه بندی خوبی قرار بدهید. (محدود کردن جستجوهای طراحی سایت با پیشنهادهای گوگل)

حالا شما در گوگل لیستی از سوالات دارید که خودتان آنها را جمع آوری کرده اید (که خریداران شما آنها را می خواهند) و حالا شما شروع به نوشتن پاسخ برای هر یک از آن پرسش می کنید و در طراحی سایت خود در معرض دید آنها می گذارید.

شما باید به سوالاتی که مربوط به بالای سطح بندی فروش، وسط ، و پایین آن است توجه کنید و هریک را از هم تفکیک کنید و برای هر یک محتوای مناسب تهیه نمایید.

به عنوان مثال: چگونه یک برنامه مانند ____بسازیم؟

حالا باید برای هر برنامه ای که کاربران درباره آنها از شما سئوال پرسیده اند محتوا و مطلبی در طراحی سایت خود تدارک ببینید. چرا که شما می دانید که این خواسته و نیاز کاربران است و شما دارید به خواسته و پرسش آنها در جستجو های گوگل پاسخ مناسب می دهید. این کار رتبه بندی صفحه های طراحی سایت شما را نیز در گوگل بالا خواهد برد.

نتایج جستجوی اصل

اگر شما با استفاده از این پیشنهاد توانستید به عبارت جستجو شده جواب بدهید، و در مورد "چگونه می توان یک برنامه مثل فلان ساخت" برخی از لینک های خوب به مطلب تان بدهید، رتبه شما به خاطر محتوای خوب بالاتر از بسیاری از نتایج خواهد بود چرا که می دانید کاربر به دنبال آن مطلب و محتوا می گردد.

در نتیجه

تحقیقات خود را بر روی آنچه کاربران در مراحل مختلف فروش / بازاریابی می پرسند انجام دهید.

با استفاده از گوگل پیشنهادهای محدودکننده جستجو ها را پیدا کنید و از آنها به عنوان فرصتی برای نوشتن مطالب استفاده کنید.

محتوای خود را برای بالا بردن ترافیک جستجو به خریدارها و کاربران ارائه بدهید و منتظر عکس العمل آنها باشید و باز سطح بندی فروش را در سطح های بالا، وسط و پایین بررسی کنید.

برای هر مطلب، لینک سازی کنید و محتوای خودتان را در جاهای دیگر توزیع کنید و به اشتراک بگذارید یادتان باشد از لینک های طبیعی و درست استفاده نمایید و سعی نکنید تا با لینک های میانبر به خواسته خودتان برسید چرا که موتورهای جستجو متوجه خواهند شدو و شما را پنالتی خواهند کرد در ضمن مشتری های خودتان را هم از دست می دهید.

سپس، ترافیک هدفمند پست های خودتان را که منطبق با نیاز و خواسته کاربران تهیه شده دنبال کنید که چگونه فروشگاه ساز و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را در مراحل مختلف سطح بندی فروش کمک می کنند. و برای آینده طراحی سایت خود برنامه ریزی کنید تا بتوانید این ترافیک ها را همیشه در وب سایت خود داشته باشید و فروش های خوبی را تجربه کنید.
امضاء maryamimani
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان