زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال مهم : چطورsuper user رو از دید سایرین مخفی کنم
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۵:۰۱ عصر
ارسال: #1
سوال مهم : چطورsuper user رو از دید سایرین مخفی کنم
سلام خدمت دوستان حرفه ای انجمن

من میخوام کاربر ارشد رو از دید سایرین مخفی کنم - کاربر ارشد یا همون superuser خودم هستم اما کاربر دیگری با دسترسی های مدیریتی وجود داره که هر چند به پنل مدیریت دسترسی داره ولی به یه سری قسمت ها دسترسی نداره
ضمن اینکه میخوام این کاربر امکان دسترسی به بخش کاربران رو داشته باشه ولی نمیخوام امکان دیدن نام کاربری من در قسمت کاربران داشته باشه

یعنی به عبارتی بتونه مشخصات خودش رو در بخش کاربری ببینه و ویرایش کنه و دیگر کاربران رو ( که در سطح پایین تر از خودش هستن و یا ثبت نام میشن ) رو ویرایش یا فعال و غیر فعال کنه

ولی پروفایل منو (super user ) نتونه اصلا ببینه چه برسه به اینکه بخواد ویرایش کنه

می دونم که همه چیز توی جوملا امکان پذیره = چه راهکاری برای اینکار سراغ دارید حالا چه با تغییر در کد ها چه افزونه ای چیزی

خیلی خیلی مممنون.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #2
RE: سوال مهم : چطورsuper user رو از دید سایرین مخفی کنم
كلا ً مدير عمومي سطح پايين تر از سوپر يوزر امكان نداره بتونه اطلاعات سوپر يوزر رو ويرايش كنه حالا ببينه يا نبينه
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shervinam ، hsmtech
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #3
یعنی تو لیست کاربران هم حتی نمیخوام ببینه فارغ از اینکه نتونه اطلاعات رو ببینه یا ویرایش کنه
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #4
با درود!

در صورتی که می خواهید کاربر Super User از دید سایر مدیران در لیست کاربران مخفی بمونه باید از طریق کد نویسی این تغییر رو اعمال کنید:

در مسیر administrator -> components -> com_users -> views -> users -> tmpl فایل default.php رو ویرایش کنید:
                    // If this group is super admin and this user is not super admin, $canEdit is false
                    if ((!$loggeduser->authorise('core.admin')) && JAccess::check($item->id, 'core.admin'))
                    {
                        $canEdit   = false;
                        $canChange = false;
                    }

تکه کد بالا رو پیدا کنید و به شکل زیر تغییرش بدید:
                    // If this group is super admin and this user is not super admin, $canEdit is false
                    if ((!$loggeduser->authorise('core.admin')) && JAccess::check($item->id, 'core.admin'))
                    {
                        $canEdit   = false;
                        $canChange = false;
                    }
                    if (!$canEdit)
                    continue;

البته یک نکته مهم!
بهتره این تغییر رو با override در قالب مدیریت انجام بدید، چون استفاده از شیوه بالا باعث میشه پس از هر بار بروزرسانی هسته جوملا، تغییری که انجام دادید، بازنویسی بشه و از بین بره. یه جستجو درباره override انجام بدید، اگر به نتیجه نرسیدید همینجا اعلام بفرمایید تا نحوه انجام کار رو خدمتتون عرض کنم.
امضاء hsmtech
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shervinam ، Reza Ganji
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ عصر
ارسال: #5
خیلی خیلی مممنون .... دست گل تون درد نکنه.....

درباره override ِیه چیزایی خیلی اندک و کم می دونم ولی بازم تحقیق می کنم بعدش مزاحم میشم خیلی خیلی بازم ممنون
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان