زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش : فرق آلفایوزر پوینت لایت و پرو و Alta user point
۲-۶-۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #1
پرسش : فرق آلفایوزر پوینت لایت و پرو و Alta user point
سلام دوستان ، ببخشید فرق Alpha user point pro با Alpha user point lite که این سایت گذاشته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که نسخه lite اش رایگان و نسخه pro اش تجاری هست

با Alta user point که این سایت گذاشته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و به صورت رایگان هست فرق شون چیه ؟؟؟

کدوم شون سایت اصلیه هست که از اول بوده کدومشون جدید اومده ؟؟/ فرق بین lite و pro چیه /؟؟ غیر از تجاری و رایگان منظورمه

منظورم در عمل هست و فرق اون دو تا با این یکی alta user point چی هست ؟؟؟

قبلا جایی دیگه تو این انجمن فکر می کنم پرسیده بودم منتهی قاطی متن دیگه ای بود خواستم تاپیک جدا بزنم که هم بعدا که مطمئنا خیلیا دنبالش بگردن منبعی باشه براشون

هم دقیق و کامل مطرح شده باشه

چون مثلا خود منم نمی دونم پلاگین های نسخه قبلی آلفا یوزر قبل از اینکه به **عبارت غیر مجاز**ا یوزر منتقل اش کنه آیا بر روی **عبارت غیر مجاز**ا یوزر هم کار می کنن یا نه ؟؟؟

خیلی خیلی ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ابوذر مرادی
۲-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #2
RE: پرسش : فرق آلفایوزر پوینت لایت و پرو و **عبارت غیر مجاز**ا یوزر پوینت
با سلام.
فرق این دو نسخه کاملا مشخصه که نسخه رایگان یا به قول شما لایت از امکانات کمتری بهره میبره ... تا اونجایی که من این افزونه رو نصب و تست کردم روی نسخه رایگان خیلی از پلاگین های کاربردیش مثل اتصال به خیلی از افزونه های دیگه نصب نمیشه و به کل اون پلاگین های مذکور رو نمیشناسه!!

- یا اینکه نسخه رایگان تو بخش هایی مثل قرعه کشی یه قابلیت هایی رو نداره...

فرق این 2 نسخه رو دقیقا وقتی متوجه می شید که اونا رو نصب کنید و خودتون از نزدیک ببینید ! Smile

از لینک زیر نسخه تجاریش رو میتونید دانلود کنید فایل های زبان فارسی هم توی نت هست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید
 سپاس شده توسط shervinam
۲-۶-۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #3
اولا که خیلی ممنون از پاسخ تون

بعد من فرق بین و alpha userpoint و Altauserpoint
رو می خواستم بدونم

نه صرفا نام اش که تغییر کرده و این حرفا

این که می خوام بدونم در عمل چه فرقی داره یا کرده

چون یکی جایگزین اون یکی نشده هر دوشون موجود هستن و دارن نسخه های خودشون رو ارایه میدن

یکی در دو ورژن لایت و پروه عرضه می کنه یکی هم فقط یه نسخه عرضه می کنه
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ صبح
ارسال: #4
بهتره این افزونه ها رو خودتون تست کنید تا نتیجه رو بفهمید ... در ادامه پست قبلی م باید تصحیح کنم که الان که سایت آلفا پلاگ رو میبینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، این افزونه Alpha user point که توسط یه بنده خدایی نوشته و توسعه داده میشد بعد از ده سال که پروژه رو کنار گذاشت الان توسط یک گروه ی به نام پمپر سوشیال نمیدونم چی چی پروژه داره ادامه داده میشه ، احتمالا ً توی نسخه جدیدش تفاوتهایی داشته باشه ؛ حالا اون آخرین نسخه 2.0.4 که جی دانلود برای کاربرها گذاشته ، آخرین نسخه ای هست که توسط برنامه نویس سابقش منتشر شد و متوقف شده ، افزونه Alta user point هم فورک همین نسخه 2.0.4 باید باشه و باز هم میگم احتمال خیلی زیاد توی نسخه های تازه ، باید تغییراتی داشته باشه ...
مامبو رو در نظر بگیرید اگر باهاش کار کرده باشید ، و بعد جوملا نسخه های ابتدایی و تا به حال ...
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ابوذر مرادی ، shervinam ، رضاندیمی
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۰۸ صبح
ارسال: #5
نقل قول: بعد من فرق بین و alpha userpoint و Altauserpoint
رو می خواستم بدونم

نه صرفا نام اش که تغییر کرده و این حرفا

بر اساس توضیحات زیر که همین وب سایت راجبه کامپوننت Altauserpoint گفته و نوشته :
در واقع بعد از بازنشست شدن Gilly Bernard در وب سایت Alphaplug.com با توجه به اینکه این افزونه ی مهمی هست باید فعال تر شود!!! و در تلاش برای بهینه سازی کامپوننت alpha user point برای نسخه های بعدی جوملا که در حال پیشرفت است می باشد.
لازم به ذکر است در متن زیر اشاره بر این دارد که نسخه منتشر شده با ورژن 1.0 همان نسخه 2.0.4 می باشد!!!100

نظر شخصی :
وب سایت مذکور علاقه زیادی به رقابت در این زمینه برای پیشرفت افزونه دارد و برای کسانی مثل ما که فقط استفاده کننده هستیم در صورت نال نبودن استفاده شود خوب است.البته نسخه فعلی (2.0.4) رو خود سازنده قدیمی و اصلیش ارائه نداده که این وب سایت روی اون مانور داده

AltaUserPoints is a FREE component for Joomla. It provides a powerfull user points, medals and ranking application component for Joomla. It is expandable with a simple yet powerfull API. AltaUserPoints provides a method for users to accumulate points for performing certain actions on your website such as posting articles, inviting new users, inviting people to read an article, etc... It provides an API that allows developers to easily add other actions wich makes it limitless. AltaUserPoints is a must have app to provide an incentive for users to participate in the website, and be more active.

Important Notice: AltaUserPoints is a fork of the AlphaUserPoints component originaly developped by Bernard Gilly at Alphaplug.com. It has been forked to save the project: continue distribution, support and software evolution when Bernard decided to retire. Nordmograph (represented by Adrien Roussel ) as an AlphaUserPoints early adopter (since 2008) and one of the most active contributors, decided to fork the project in February 2016 after alphaplug.com went offline and AlphaUserpoints JED entry unpublished. Author has been contacted about the fork project and replyed positively to the idea.The fork is now renamed AltaUserPoints 1.0 and was based on latest AlphaUserPoints 2.0.4 (2015 December 17th).

نقل قول: این که می خوام بدونم در عمل چه فرقی داره یا کرده

لینک دانلود نسخه 2.0.4 رو که بهتون دادم!
حالا از این سایتی که Altauserpoint رو منتشر کرده با ثبت نام در سایت دانلود و خودتون از نزدیک ببینید که چه تفاوت هایی دارن و تاپیک رو کامل تر کنید!

موفق باشید
 سپاس شده توسط رضاندیمی
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۱۹ صبح
ارسال: #6
من نسخه altauserpoint رو هم دانلود کردم و نصب کردم توی کلیات به نظرم تفاوت چندانی نداشت فقط اومده یه سری چیز هایی جزیی رو حذف کرده و به جاش پشتیبانی بهتر از بعضی افزونه های social مثل cb رو بیشتر روش مانور داده

ولی خب الان ما موندیم بین دو تا چیز بین altauserpoint , و alphauserpoint

هر چند به نظرم اگر بشه آلفایوزرپوینت رو با پلاگین های کاملش گیر آورد بهتر باشه

هر چی گشتم توی سایت های مختلف هیچ جا پیدا نکردم که نسخه pro رو برای دانلود گذاشته باشه

حالا اگر شما دارید یا کسی از دوستان پلاگین های آلفایوزرپوینت رو داره و براش مقدور هست اینجا بذاره

اگر هم مغایرتی با قوانین انجمن داره ، اگر میشه و امکان داره برام پیام خصوصی کنید

خیلی خیلی خیلی مممنونم .... قربون دست تون ،....
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۲۸ صبح
ارسال: #7
والا یه سری از پلاگین های قدیمش رو تو سیستم دارم.
اگر وقت شد چک میکنم که نصب میشه یا نه بعد اگر جواب داد مشکلی نیست برای عموم به نظر من قرار داده بشه خیلی بهتره خیلی ها درگیر این کامپوننت هستن!!!

همین سایتی که نسخه Alta user point رو ارائه داده هم کامپوننت رو طوری دست کاری کرده که پلاگین های خودشون روش نصب بشه و انگار خیلی از پلاگین های قرار داده شده تجاری هستن

حالا نهایتا اگر کسی هم داشته باشه و تجاری بذاره هم جای شکرش باقیه!Smile
 سپاس شده توسط shervinam
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۶:۱۳ صبح
ارسال: #8
جناب مرادی .... فدایی داری خیلی زیاد .....

فقط من بد جور گیر کردم اگر لطف کنید بذارید ممنون میشم یا پیام خضوصی کنید خودم دونه دونه اش رو حاضرم چک کنم بعد هر کدوم رو که جواب داد ارسال کنم برای شما که تو انجمن یا هر جای دیگه منتشر کنید

دقیقا منم نگران همین بودم که این واقعا نامردی کرده اومده جوری کامپوننت ا رو دستکاری کرده که پلاگین های خودش فقط روش نصب بشن
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ صبح
ارسال: #9
اختیار دارید!
لطفا موضوع رو ویرایش کنید و آل... رو به انگلیسی بنویسید و درست کنید که تو جستجو ها راحت تر پیداشه

باور کنید تا الآن سر کار هستم خسته خسته...
انشاالله فردا چک کنم چشم...
 سپاس شده توسط shervinam
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ صبح
ارسال: #10
RE: پرسش : فرق آلفایوزر پوینت لایت و پرو و Alta user point
جناب مرادی نمیگم خسته نباشید میگم خدا قوت ... خدا توان بیشتر تون بده و آرزوی موفقیت روز افزون

بعدش موضوع رو میخوام ویرایش کنم ولی بهم اجازه نمیده میگه فقط تا 180 دقیقه بعد می تونم ویرایشش کنم بعدش دیگه به نظرم مدیران باید زحمت بکشن ویرایشش کنن از دسترس من خارج هست

خیلی خیلی مممنون جناب مرادی بازم میگم خدا قوت
چشم تون بی بلا

خیلی خیلی خیلی مممنون .....متشکرم .... انشالله..
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان