زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال مطلب در سایت و قرار گیری پس از تایید
۱-۶-۱۳۹۵, ۰۵:۴۰ صبح
ارسال: #1
ارسال مطلب در سایت و قرار گیری پس از تایید
سلام ، میخوام تو یه سایت همه کاربرا بتونن با نام کاربری شون بتونن وارد بشن و مطلب بذارن ولی پس از تایید مسئول مربوطه مطلب شون نمایش داده بشه

و اینکه بعد از اینکه هر کسی مطلب گذاشت و مطلب ش تایید شد و نمایش داده شد توی سایت دیگر کاربرا بتونن به مطلب ش امتیاز بدن و این توی

حساب اش برای خودش هم قابل دیدن باشه هم اینکه مدیران سایت بتونن امتیاز هر کدوم از کاربرا رو ببینن

و اینکه با هر بار وارد شدن کاربر به حساب اش ( یعنی همون لوگین کردن توی سایت یه امتیاز بهش داده بشه ) یعنی برای هر روز که وارد بشه یک امتیاز نه اینکه اگر توی یک روز ده بار به حساب اش وارد شد بهش امتیاز داده بشه

و اینکه برای هر مطلب ارسالی کاربر که مورد تایید مدیران برای نمایش در سایت قرار بگیره هم مثلا پنج امتیاز بهش بده

و برای مثلا شرکت در هر نظر سنجی دو امتیاز بده و برای بازدید از هر مطلب سایت یک امتیاز بهش بده و برای هر کامنت یا لایک که زیر مطلب دیگران هم بذازه یک امتیاز بهش بده

چطوری میشه همچین کارایی کرد ؟؟؟؟؟/

چه افزونه هایی مورد نیاز هست ؟؟؟؟؟

خیلی خیلی ممننون .....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳-۶-۱۳۹۵, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #11
RE: ارسال مطلب در سایت و قرار گیری پس از تایید
اكسترانت رو اول ببينيد بدرتون ميخوره يا نه ... اين كامپوننت تا جايي كه من ميدونم يه پروفايل خصوصي به كاربرا ميده كه شما ميتونيد بعضي چيزها مثل كارنامه فيش حقوقي و از اين چيزها رو براشون توي يه محيط امني اپلود كنيد كه فقط خودشون بتونن دسترسي داشته باشند .
بعدم شما دنبال افزونه نال شده نباشيد ، نسخه تجاريه از سايتش خريداري كنيد من خودم تا حالا بيست تا افزونه بيشتر خريداري كردم ربطي به تحريم نداره ...

پيش نمايشش رو از لينك زير ببينيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ميتونيد هم قسمت كاربري هم مدريتش رو بسنجيد ببينيد بدرد ميخوره يا خير ... بعد اقدام به خريدش كنيد
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۴-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۴۴ صبح
ارسال: #12
من یه همچین چیزی مثه توضیحاتی که شما فرمودین میخوام

دنبال نال هم به هیچ وجه نیستم

دنبال نمونه ی رایگان هستم مثه همین که کار راه بیفته

بعدشم یکی این مسئله است که فعلا پول موجود نیست

اونم 193000 هزار تومن برای فقط یکی از افزونه هایی که لازم دارم

بعدش شما چطوری خرید می کنی از این سایت ها به چه روشی ؟؟؟؟

---------------------

من گفتم شاید کسی نمونه ای شبیه این رو داشته باشه

یا اینکه بعضی سایت ایرانی ها هستن که خودشون افزونه رو میخرن بعد با میلغ خیلی کم به دیگران میفروشن که این خیلی خوبه گفتم اونجوری ش رو هم اگر سراغ داشتین خوبه

ببخشید دیگه ... باید راستش رو می گفتم فعلا به لحاظ money

وضغیت خوب نیست خخخ
۴-۶-۱۳۹۵, ۰۴:۵۳ صبح
ارسال: #13
من در جریانش نیستم چه افزونه مشابهی هست ولی شاید چیزهایی وجود داشته باشه و اگر تعداد دانش آموزان کم باشه توسط ACL بتونید انجامش بدید ...

نگاهی به لینک زیر هم بنداز

برای خرید هم به سادگی مثل کارتهای شتاب ( البته با مسترکارت ) یا از طریق واسطه ...

ضمنا ً شما در نظر بگیرید که یک طراح سایت هستید و باز هم این کارها رو انجام میدید و این افزونه جای دیگه هم به کارتون میاد ...
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shervinam ، ابوذر مرادی
۴-۶-۱۳۹۵, ۰۶:۱۲ صبح
ارسال: #14
نه با ACL فک نکنم بشه...

ضمنا بابت اون لینک هم ممنون ولی کارایی انچنانی نداشت امکانات نداره

اگه یادتون باشه قبلا ها یه بنر کامپوننت مدیریت مدرسه تو همین پارس جوم بود هی تبلیغ اش هر جای پارس جوم می رفتیم بود

الان دیگه پیداش نمی کنم نمی دونم اصلا چی بود ؟؟/ به درد می خورد یا نه ؟؟؟

شما ندارین ؟؟؟ آدرسشو ؟؟ خودشو ؟؟؟ یا کجا بود اصلا !!

-------

حالا امیدوارم شاید بقیه دوستان چیزی سراغ داشته باشن یا نسخه ای رایگانی چیزی از همین extranet داشته باشن

همین جا درخواست می کنم اگر کسی چیزی داره که حتی اگر تجاری هست و نمیشه تو انجمن گذاشت پ.خ بده

یا اگر در مورد اون سیستم مدرسه که قبلا اینجا تو پارس جوم تبلیغ اش می شد کسی چیزی می دونه ؟؟؟؟

مرسی ممنون
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان